Nemá avatar hodnost: bez hodnosti
datum registrace: 8.2.2017 (9:37:37) posl. přihlášení: 17.10.2020 (18:50:27)
komentářů: 174
okomentovaných článků: 103
nej. koment. článek: SESTAVY: Real Madrid - Villarreal. Chybí Ramos, šanci dostává Isco a v útoku Bale s Ronaldem (9)
oblíbení hráči: Marcelo,Bale,Navas,Modrič
Komentované články
Název článku
Počet komentárů
SESTAVY: Real Madrid - Cádiz. Courtois je zpět mezi tyčemi, hraje i Lucas Vázquez 1
REPORT: Real Madrid - Melilla 6:1. Merengues si proti outsiderovi s chutí zastříleli 1
Případ Isco: Proč nehraje a jaký má vztah se Solarim? 1
Po výprasku v Eibaru jsme takový výsledek potřebovali, shodli se hráči po utkání 2
REPORT: AS Řím - Real Madrid 0:2. Z Věčného města s jistotou prvního místa ve skupině 1
NOMINACE na Ligu mistrů: V Římě bez Navase, Casemira či Nacha. K dispozici Mariano a Llorente 1
MARODKA: Isco možná nastoupí už proti Plzni, dobře to vypadá i s Marcelem, Carvajalem a Benzemou 1
Guti vysvětluje odchod z akademie Realu Madrid: Chci být trenérem 1
BLOG: Co s tím? 1
Dani Carvajal si poranil levé lýtko. Chybět může i měsíc 2
REPORT: Real Madrid - Atlético Madrid 0:0. Madridské derby nenašlo vítěze 3
RETRO: Nejrychlejší gól v El Derbi vstřelil Ronaldo. Po pouhých 14 sekundách 1
Julen Lopetegui: Rozhodl špatný první poločas z naší strany, byli jsme vždy krok pozadu 1
REPORT: Sevilla FC - Real Madrid 3:0. Rojiblancos zničili Merengues za poločas 5
NOMINACE na dnešní zápas: Do Sevilly bere trenér všechny hráče A-týmu, kromě Isca a Carvajala 1
REPORT: Real Madrid - Espanyol 1:0. Bílý balet doma zvítězil proti houževnatému soupeři 1
Brankářské dilema vyřešeno? Navas bude chytat v Lize mistrů, Courtois v La Lize 2
REPORT: Real Madrid - AS Řím 3:0. Bílý balet zahájil Ligu mistrů vítězně 2
5 zápasů v 15 dnech. Real čekají těžké venkovní zápasy, derby i první duel v Lize mistrů 1
Marcelo střídal nečekaně už v 60. minutě. Byl jsem překvapený, přiznal obránce 1
REPORT: Real Madrid - Getafe 2:0. Bílý balet si na úvod v lize připisuje vítězství 1
REPORT: Real Madrid - Atlético Madrid 2:4. Bílý balet v lítém boji podlehl městskému rivalovi 1
PREVIEW: Real Madrid – Atlético Madrid. El derbi v evropském superpoháru 2
10 věcí, které jste pravděpodobně nevěděli o naší nové posile Thibautu Courtoisovi 3
LaLiga: Real Madrid chce zkrátit přestupové období, vedení ovšem nesouhlasí 1
PREVIEW: Real Madrid – Manchester United. Americké turné začne proti Rudým ďáblům 1
MARCA: Lopetegui se rozhodl: Chci koupit útočníka! 3
Karim Benzema: Musíme dál vyhrávat. Chci hrát lépe než v minulé sezoně 1
Vinicius na začátku přípravy upoutal. Je mladý, ale silný, zní z kabiny Realu 1
Neymar ani Mbappé... Real se údajně začal zajímat o Cavaniho, třetí z hvězd PSG 2
SPEKULACE: James trvá na návratu, Bayern je ochoten jednat, Real jej zřejmě bude muset vykoupit 5
REPORT: RCD Espanyol - Real Madrid 1:0. Merengues po deseti letech prohráli s Blanquiazules 1
OFICIÁLNĚ: Dani Carvajal přijde o první utkání proti PSG! 1
REPORT: Levante - Real Madrid 2:2. Trápení Bílého baletu pokračuje 1
Osm statečných! Real v sezoně ničí zranění, na marodce bylo už 16 hráčů 1
Tak trochu jiný BLOG: Achraf skvěle asistoval, Benzema nechtěl fanoušky zklamat 1
Naštvaný Zidane po trapasu: Udělal jsem chyby. Přijímám plnou zodpovědnost 1
REPORT: Real Madrid - Leganés 1:2. Ostuda! Real nezvládl domácí zápas a v poháru končí 1
REPORT: Real Madrid - Deportivo La Coruña 7:1. Probuzení Bílého baletu 2
SESTAVY: CD Leganés - Real Madrid. Zidane dává přednost mladým, hraje Ceballos a spol 5
PREVIEW: CD Leganés - Real Madrid. Malé městské derby ve čtvrtfinále Copy 1
SESTAVY: Real Madrid - Villarreal. Chybí Ramos, šanci dostává Isco a v útoku Bale s Ronaldem 9
SESTAVY: Real Madrid - Numancia. Zidane opět vsadil na náhradníky, hraje Asensio, Llorente nebo Ceballos 1
Krize Realu. Zidane přiznal problémy, do šatny po zápase přišel i šéf Pérez 6
REPORT: Celta Vigo - Real Madrid 2:2. Bílý balet nezvládl druhý poločas a přiváží domů pouze remízu 1
Sergio Ramos má problémy se svalem. Proti Celtě hrát nebude 2
REPORT: CD Numancia - Real Madrid 0:3. Bílý balet splnil povinnost favorita a zvítězil 3
Hazard hvězdnou posilou Zidanova týmu? Kvůli Realu neprodloužil smlouvu, řekl hráčův otec 2
Zidane: Prohra s Barcelonou nás bolí, ale vrátíme se ještě silnější 2
Ohlédnutí za El Clásicem. Real má problémy s disciplínou i domácím prostředím 2
REPORT: Real Madrid - Barcelona 0:3. El Clásico ovládl katalánský klub 2
EL CLÁSICO: Co se změnilo v obou týmech od posledního setkání? 3
REPORT: Al Džazíra - Real Madrid 1:2. Bílý balet postupuje do finále 3
SESTAVY: Al Džazíra - Real Madrid. Semifinále MS klubů bez kapitána Ramose 2
REPORT: Real Madrid - Sevilla 5:0. Bílý balet zničil svého soupeře během 45 minut 1
Real Madrid je na tom nejhůře od roku 2008. Tehdy to Schuster odnesl vyhazovem 3
REPORT: Athletic Bilbao - Real Madrid 0:0. Bílý balet nevyužil zaváhání Barcelony 1
PREVIEW: Athlétic Bilbao – Real Madrid. O další body na horké půdě v Baskicku 2
MS klubů 2017: Real Madrid vstoupí do turnaje 13. prosince! 1
PREVIEW: Real Madrid - CF Fuenlabrada. Odveta by měla být formalitou 1
REPORT: APOEL FC - Real Madrid 0:6. Výhru a postup zajistili Ronaldo s Benzemou 2
PREVIEW: APOEL FC – Real Madrid. Merengues mohou získat místenku do osmifinále 1
Real Madrid v lize táhnou záložníci, postarali se o více než polovinu branek týmu 1
LA LIGA: El Clásico se opravdu odehraje den před Štědrým večerem! 1
KOMENTÁŘ: Z chlouby je slabina. Co se děje se zálohou Realu? 1
REPORT: Tottenham - Real Madrid 3:1. Na góly Spurs hráči Realu nenašli odpověď 1
PREVIEW: Tottenham Hotspur – Real Madrid. Londýnské Wembley bude hostit souboj o první místo 1
Smolný úvod sezóny pro Ronalda: Portugalcův průměr proměňování šancí je nejhorší v evropské elitě 1
REPORT: Girona - Real Madrid 2:1. Real ztratil další důležité tři body 1
REPORT: Real Madrid - Eibar 3:0. Poklidná výhra s čistým kontem Casilly 3
Real se začal připravovat na Eibar. Otazníky visí nad Marcelem a Benzemou 1
Zidane: Podali jsme dobrý výkon, ve Wembley jsme schopni vyhrát 2
Isco: Atmosféra v týmu je dobrá, proti Tottenhamu si můžeme upevnit pozici ve skupině 1
SESTAVY: Getafe CF - Real Madrid. Benzema a Marcelo zpátky v základu, Isco mezi náhradníky 1
15 let od debutu Ronalda Nazaria, brazilského fenoména 2
Do tréninkového procesu se po zranění vrací Marcelo, Theo i Benzema 1
Zidanův Real nám dává víc, než si zasloužíme. Teď je čas ukázat, že jsme FANOUŠCI 3
PREVIEW: Real Madrid – Real Betis. Třetí pokus Los Blancos o první ligovou výhru na Bernabéu v sezóně 1
REPORT: R. Sociedad - Real Madrid 1:3. Los Blancos vezou z Baskicka důležité tři body 1
OFICIÁLNĚ: Isco podle očekávání prodloužil smlouvu s Realem do roku 2022 1
První ligové El Clásico má své datum. Bude se hrát těsně před Vánoci 1
REPORT: Real Madrid - Valencia 2:2. Real nezvládl duel s Netopýry a ztratil dva body 2
SESTAVY: Real Madrid - Valencia. Druhým stoperem Casemiro, hraje Isco i Asensio 1
LIGA MISTRŮ: Těžká skupina! Real narazí na Dortmund, Tottenham a APOEL 2
Zidane: Jsme šťastní za výhru, protože to není lehká půda na hraní 2
REPORT: Real Madrid - Barcelona 2:0. Merengues po pěti letech slaví zisk superpoháru 2
Konec spekulacím. Isco podepsal s Realem novou smlouvu 1
ROZHOVORY: Co řekli hráči a trenér po prohraném El Clásicu? 1
Odcházím z Realu Madrid, řekl Ronaldo svým reprezentačním kolegům v Rusku 1
ANKETA: Bale, Isco, nebo jiné řešení? Hlasujte o tom, kdo by měl hrát ve finále LM 1
Čtyři plusy Zidanova působení v Realu Madrid 1
REPORT: Real Madrid - Betis 2:1. Bílý balet znovu otočil zápas a vrací se na čelo LaLigy! 1
REPORT: Neapol - Real Madrid 1:3. Bílý balet stvrdil postup do čtvrtfinále Ligy mistrů 2
LIGA MISTRŮ: Pět věcí, které stály v zápase s Neapolí za pozornost 1
JUGONES: Isco odmítl prodloužení smlouvy a chce v létě odejít 1