Čas 02. 05. 2021, 21:06 | Autor podvinho
Castilla slaví gól

Tak na tohle bychom se dokázali koukat od rána do večera. Jeden z největších talentů akademie Realu Madrid, Sergio Arribas, zazářil parádními dvěma góly v nedělním utkání Castilly proti prvnímu týmu postupové tabulky Badajozu. Přesvědčte se sami.

První zásah Sergia Arribase v duelu Castilly proti Badajozu byl skutečnou lahůdkou. Devatenáctiletý talent Bílého baletu, který v této sezoně několikrát nakoukl i do A týmu, se totiž trefil rovnou z půlky! Arribas si všiml vyběhnutého brankáře soupeře a fantasticky ho z velké dálky přehodil.

Badajoz, jeden z největších favoritů na postup do 2. španělské ligy, se z tohoto momentu dokázal otřepat a vyrovnal. To se ovšem Arribasovi nezdálo a byl to znovu on, díky komu mohla Castilla slavit. Ve 36. minutě se křídelník Realu postavil k přímému kopu a z těžké pozice opět parádně skóroval.

Ve druhém poločase ještě proměnil penaltu útočník Hugo Duro a Castilla zaznamenala poměrně nečekanou, ale o to více důležitou výhru 3:1.