Castilla v krizi! Je patnáctá a nestřílí góly. Odrazí se v neděli?

Čas 19. 10. 2017, 14:50 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Castille nevyšel vstup do třetí ligy
Castille nevyšel vstup do třetí ligy

Real Madrid neprožil ideální vstup do La Ligy kvůli třem domácím ztrátám, ale pořád není potřeba panikařit. Naopak u druhého týmu, Castilly, je nutnost bít na poplach. Solariho mužstvo, které chce postoupit do druhé ligy, zatím hraje hluboko pod své možnosti.

Castilla se již delší dobu snaží o postup zpět do druhé španělské ligy a několikrát k tomu byla blízko, nicméně se to stále nedaří. A teď navíc zažívá nejhorší rozjezd za poslední roky. Tým, který přišel po minulém ročníku o několik důležitých hráčů, se nachází na 15. místě tabulky.

Podobně jako první tým Realu trápí Castillu především nízká produktivita. V devíti zápasech získala pouze devět bodů za dvě výhry a tři remízy, ale především nastřílela jen 8 gólů, tedy v průměru ani ne gól na zápas. Nejlepším střelcem je se třemi trefami devatenáctiletý útočník Daniel Gomez.

Slabá efektivita stála Castillu body i v posledním zápase, kdy doma jen remizovala 0:0 se Segovianou, která je na tom v tabulce přitom ještě hůře. Domácí měli hned několik dobrých šancí, ale neproměnili. A tak mají po devítí kolech opravdu špatnou bilanci.

Navíc se již delší dobu snáší poměrně silná kritika na trenéra Castilly Santiaga Solariho. Spekulovalo se o tom, že by ho mohl nahradit úspěšný kouč Realu U19 Guti, ale ten s týmem mimo jiné bojuje i v prestižní juniorské Lize mistrů.

Tak jako tak, Castilla se musí zlepšit a vrátit se co nejdříve směrem k vyšším příčkám. První možnost na nápravu nepovedeného úvodu bude mít v neděli, když se od 12:00 představí na hřišti Uniónu Adarve. Ten má mimochodem pouze o bod víc než druhý tým Realu.

Podívejte se na soupisku Castilly pro tuto sezonu>>>

Klíčová slova: castilla

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!