Všechny oči na Óscara Rodrígueze. Supertalent podepsal s Realem první profesionální kontrakt

Čas 30. 06. 2017, 18:47 | Autor Larin | Zdrojrealmadrid.com
Óscar Rodríguez
Óscar Rodríguez

V La Fábrice dost možná roste další velké jméno španělského i světového fotbalu. Jméno Óscara Rodrígueze bylo skloňováno v posledních dnech v souvislosti s treblem Juvenilu, na mladého Španěla se však budeme moci těšit v letní přípravě A-týmu.

28. června 1998. To je datum narození rodáka z Talavery de la Reina, malého městečka v samotném srdci provincie Toledo, ležící něco málo přes 100 kilometrů od Madridu.

Rodríguez táhnul v posledních sezónách Juvenil, se kterým se dvakrát dostal do semifinále juniorské Ligy mistrů, vyhrál s ním tři ligové tituly a získal také několik dalších důležitých pohárů.

Očekává se, že v příští sezóně zaujme Enzovu pozici v Castille a po odchodech Valverdeho, Hakimiho a dalších bude její klíčovou postavou. 

Poprvé s prvním týmem ho pravděpodobně poprvé uvidíme během letní turné po USA, kam se podívá hned s několika svými spoluhráči z veleúspěšného Gutiho Juvenilu.

Jak bylo oznámeno v pátek, Óscar podepsal první profesionální kontrakt. Ten bude platit až do léta 2021, což je dostatek času na to, aby se tento talentovaný mladík probojoval nastálo do prvního týmu.

Na jeho umění se můžete podívat například ZDE.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!