Gutiho Juvenil vyhrál další trofej. Roste Realu další fantastická generace?

Čas 25. 06. 2017, 14:51 | Autor Larin | Zdrojas.com
Guti
Guti

Real Madrid má v juniorské kategorii obrovským potenciál. Juvenil A, vedený legendárním Gutim, dnes vyhrál španělský juniorský pohár, což je jeho třetí letošní trofej. Jedná se o historický úspěch - juniorům Realu se nic podobného nepovedlo.

Jediné, co letos Gutiho Juvenilu chybí, je triumf v juniorské Lize mistrů. Tam Real vypadl v semifinále s Benficou, což je obrovská škoda. Pomyslné kvarteto trofejí by mladíkům slušelo.

Finále Copa del Rey s Atléticem bylo prakticky shodné s legendárním madridským derby v Lisabonu před třemi lety. I zde šly oba týmy za stavu 1:1 do prodloužení, ve kterém již dominovali Merengues a nasázeli další tři branky. 

Většině fanouškům jména juniorů zatím nic neříkají. Óscar Rodríguez, Toni Segura, Dani Gómez, Franchu, Achraf či Nizozemec Mink mají však obrovský potenciál a možná o nich uslyšíme již toto léto při letní přípravě Realu.

Real Madrid Juvenil - Atlético Madrid Juvenil 4:1

Real Madrid: Belman; Achraf, Manu Hernando, Álex Martín, Cobo (81’ Soti); Martín Calderón (55’ Javi); Alberto, Toni (103’ Mink), Óscar, Franchu (68’ Gelabert); Dani Gómez

Góly: 

1-0 (15’): Óscar
1-1 (44’): Clemente.
2-1 (96’): Alberto
3-1 (98’): Toni Segura
4-1 (116’): Gelabert

Klíčová slova: juvenil, guti

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!