Lesk a bída Castilly. Mladíci drží postup, nic převratného však nepředvádí

Čas 20. 02. 2017, 18:36 | Autor Larin
Sergio Díaz
Sergio Díaz

Rezerva Realu je v posledních letech velmi nejistá. Rok co rok se snaží o postup do druhé nejvyšší soutěže, vždy však neúspěšně. Letos Castilla přivedla několik zajímavých posil, kýžený postup je však stále daleko.

Druhá skupina Segundy División B má za sebou po víkendových kláních 26 kol. Castilla díky parádní trefě Valverdeho zvítězila 1:0 nad Rayem Majadahondou a upevnila si čtvrtou postupovou příčku. To však vůbec nemusí stačit.

10 výher, 10 remíz a 6 porážek. Nic, čím by se jeden z favoritů na postup chtěl chlubit. Třetí nejvyšší soutěž je letos však velmi vyrovnaná a 4. s 11. místem dělí pouhých pět bodů. 

Celek Santiaga Solariho oslabily odchody Borjy Mayorala, Mariana, Marcose Llorenteho či Martina Odegaarda. Nahradit hned čtyři důležité články je v krátkodobém úseku prakticky nemožné a v Castille mají plné ruce práce.

Nejdelší vítězná série je v této sezóně pouhé dva zápasy. Ano, dva. Castilla to totiž nevídaným způsobem střídá. Výhra, prohra, výhra, prohra, remíza, remíza, výhra, remíza, prohra .. 

Do konce zbývá 12 kol a pak velmi náročné play-off. Doufejme, že to mladíci zvládnou a i oni si konečně kopnou ve druhé lize! VAMOS!

Klíčová slova: castilla

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!