Real odmítl gigantickou nabídku za juniora. Vychovává si světovou hvězdu?

Čas 26. 07. 2016, 19:30 | Autor Larin | Zdrojas.com
Lin Liangming
Lin Liangming

Jeho jméno průměrnému fanouškovi vůbec nic neříká, přesto se kolem něj dějí letos v létě velké věci. Real odmítl dvě velké nabídky za Lina Lianminga, čínského záložníka s velkým potenciálem.

Lin Liangming se narodil 4. června 1997 v čínském Guandongu. Do Realu přišel loni v létě za pouhých 300 tisíc euro z Guangzhou R&F FC.

Celou loňskou sezónu odehrál v kádru Juvenilu A, který dlouhou dobu bojoval o prestižní titul v juniorské verzi Ligy mistrů. Letos v létě začal přípravu s Castillou - v prvním zápase odehrál 45 minut a nevedl si vůbec špatně.

Letos v létě přišly za čínského křídelníka dvě nabídky. První ve výši sedmi miliónů euro odmítl Real začátkem léta, druhou desetimiliónovou nabídku smetl ze stolu tento týden. Hebei China Fortune se však Liangminga dost možná pokusí získat znovu.

10 miliónů euro za čerstvě devatenáctiletého hráče rezervy? To je opravdu velká částka. Číňané přemrštěnými přestupy ruinují v posledních letech fotbal, na Real nicméně nevyzráli. Prozatím.

Zajímavější je spíše spekulace o budoucnosti talentovaného Číňana. Jedná se pouze o marketingový tah, který vynese spoustu peněz na případném prodeji dresů, či v něm skauti Realu vidí velký potenciál?   

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!