Real Madrid do 19 let porazil City a je ve čtvrtfinále LM. Pomohl parádní Mayoralův gól

Čas 23. 02. 2016, 20:30 | Autor podvinho
Útočník Borja Mayoral

Mladíci Realu Madrid postoupili do čtvrtfinále juniorské Ligy mistrů. Tým do 19 let dokázal na své půdě porazit Manchester City 3:1 a v dalším kole může narazit na českou Příbram, která se o postup utká s Benficou.

Real Madrid byl mírným favoritem a na stadionu Alfreda di Stéfana to dokázal. To dokázal hlavně v závěru prvního poločasu. Ve 36. minutě otevřel skóre útočník Bílého baletu Borja Mayoral.

Stejný hráč pak vedení Realu o pět minut později navýšil. A byla to paráda. Osmnáctiletý talentovaný útočník prošel krásně přes dva hráče soupeře a nekompromisně zakončil (VIDEO ZDE>>). Real tak vedl o poločase 2:0.

Ve druhé půli nejdříve Manchester City snížil, ale Real už utkání zvládl. V 87. minutě navýšil vedení na bezpečných 3:1 Hamiki, v nastavení pak navíc dostal jeden z frustovaných hráčů Citizens červenou kartu.

Real Madrid do 19 let se tak dostal do čtvrtfinále juniorské Ligy mistrů, v ní se totiž vyřazovací duely hrají na jeden zápas. I ve čtvrtfinále bude Real domácím týmem, utká se s Příbramí, nebo Benficou.