Castilla po třech zápasech bez výhry zabrala. Tři body vydřela i v deseti

Čas 12. 10. 2015, 13:11 | Autor podvinho
Útočník Mariano rozhodl zápas Castilly

Měli fantastický vstup do sezony, po čtyřech výhrách v řadě se ale zasekli. Fotbalisté Castilly ve třetí lize opět naplno bodovali až v osmém kole. Výhra to byla ale hodně cenná. Posunula tým na třetí místo tabulky a hlavně ji Zidanovi svěřenci vydřeli bez vyloučeného hráče.

Castilla vládla po čtyřech kolech tabulce třetí ligy s plným bodovým ziskem. Pak se ale ukázala, že to ani letos s postupem snadné mít nebude. Prohrála 0:1 na hřišti Realu Union a poté dvakrát remizovala 1:1. Nejdříve doma s Amorebietou a poté na půdě Sestaa.

V osmém kole ale přišla důležitá výhra. Svěřenci trenéra Zinedina Zidana se utkali s týmem Arena Club, který byl v tabulce o bod před nimi.

Po poločase byl stav 0:0. V 61. minutě pak nastal pro domácí velmi nepříjemný okamžik, červenou kartu totiž dostal po druhé žluté Álex Salto. Castillu to ale nezlomilo. Naopak, o patnáct minut později šla do vedení zásluhou střídajícího útočníka Mariana.

Vedení 1:0 už Castilla udržela. V tabulce třetí ligy je tak na třetím místě se ztrátou dvou bodů na prvního, z osmi zápasů získala 17 bodů. Bilanci má zatím 5 výher, 2 remízy a 1 prohru.

Klíčová slova: castilla