Skvělý úvod Castilly! Zidanovi svěřenci vyhráli i třetí ligový zápas

Čas 06. 09. 2015, 14:10 | Autor podvinho

Fotbalisté Castilly dokázali v utkání třetí ligy zvítězit na půdě Mensajera 2:1. Svěřenci trenéra Zinedina Zidana tak mají v nové sezoně po třech zápasech zatím stoprocentní bilanci. Druhý tým Realu Madrid přitom prohrával, zápas ale dokázal otočit.

Zidane

Castilla byla před zápasem mírný favoritem. Na začátku sezony totiž dvakrát vyhrála, zatímco domácí Mensajero jen dvakrát remizovalo 0:0. Jenže hosté nezačali dobře, ve 23. minutě poslal domácí do vedení Fleitas.

Ovšem fotbalisté Castilly se jen tak nevzdávají. Vždyť ve druhém kole na hřišti Raya Majadahonda prohrávali ještě deset minut před koncem a přesto vyhráli. Otočit zápas se jim povedlo i v Mensajeru.

Nejdříve ve 35. minutě vyrovnal obránce León a na začátku druhého poločasu rozhodl o vítězství Castilly Jiménez. Mensajero bylo každopádně na konci blízko vyrovnání, ovšem domácí fotbalista napálil ve velké šanci jen břevno.

Castilla, za kterou kvůli plnění mezinárodních povinností tentokrát nemohl nastoupit Martin Odegaard, tak po výhře 2:1 vládne třetí lize. Druhý tým Realu má jako jediný po třech zápasech plný počet devíti bodů.

Mensajero 1:2 RM Castilla

Castilla Sestava Castilly: Abad - Fran, A. Tejero, León, Héctor - M.Llorente, Álvaro Jiménez, J.Muñoz (61. Narváez), Enzo Zidane, Cedrés (61. Febas) - Mayoral

Góly: 23. Fleitas - 35. León, 49. Jiménez

Klíčová slova: castilla