Castilla nadělila v prvním zápase BŮRA. Hrál Odegaard, zářil Mayoral

Čas 24. 08. 2015, 21:06 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Hráči Castilly se radují z gólu

<VIDEOSESTŘIH> Zatímco první tým Realu Madrid zažil velmi nepovedený vstup do sezony, Castilla odstartovala skvěle. Svěřenci Zinedina Zidana, kteří budou opět bojovat o postup do druhé ligy, na domácím hřišti deklasovali Ebro 5:1.

Castilla začala sezonu ve třetí lize o víkendu. V prvním utkání přivítala na stadionu Alfreda di Stéfana CD Ebro. Domácí začali skvěle a už po devíti minutách je poslal do vedení Fran Rodríguez.

Hosté sice za chvíli srovnali, poté ale dostal jeden z jejich hráčů červenou a od té doby bylo rozhodnuto. Nařízenou penaltu sice Mayoral neproměnil, ale kapitán Enzo Zidane ji do sítě dorazil. Ještě do poločasu zvýšil vedení Borja Mayoral.

Španělský útočník, který byl v přípravě s prvním týmem, se činili i ve druhém poločase. Hned minutu po jeho začátku přidal svůj druhý gól a zvýšil na 4:1. Mayoralův výborný výkon sledoval z tribuny i trenér áčka Rafael Benítez.

V 80. minutě pak dal výsledku definitivní podobu Juanjo Narváez. To už na lavičce odpočívali opory Mayoral i Enzo Zidane. Castilla tak na úvod třetí ligy zaznamenala jasnou výhru 5:1.

Celý zápas odehrál za Castillu Martin Odegaard. Všechno tak nasvědčuje tomu, že talentovaný Nor zůstane ještě jednu sezonu v druhém týmu Realu.

Real Madrid Castilla 5:1 CD Ebro

Castilla Sestava Castilly: Carlos - Terejo, Fran Rodríguez, Héctor, León - Enzo Zidane (68. Javier Munoz), Cedrés (68. Lazo), Odegaard, Febas, Álvaro - Mayoral (60. Juanjo)

Góly: 9. Fran Rodríguez, 20. (pen) Enzo Zidane, 37. a 46. Mayoral, 80. Juanjo Narváez - 17. Garcia

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!
videoVIDEO: Casilla - Ebro 5:1 šipka

Klíčová slova: castilla, mayoral, zidane