Zidane zůstane ještě rok v Castille. Budu vybírat tým ze 60 hráčů a to se mi líbí, říká

Čas 06. 06. 2015, 11:01 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Legendární Zinedine Zidane potvrdil, že bude i v další sezoně trenérem druhého týmu Realu Madrid. Přestože s Castillou nedokázal postoupit do druhé ligy, odvedl u týmu dost práce. Nyní bude mít navíc mnohem více hráčů na výběr.

Zinedine Zidane prožil v Castille rok jako na houpačce. Ze začátku byl tým beznadějně poslední, po neuvěřitelné sérii výher ale tabulku dokonce chvíli vedl. Nakonec ovšem vytoužený postup nezvládl.

Francouzský elegán si nedávno dodělal profilicenci UEFA, takže od nové sezony již může vést tým oficiálně jako hlavní trenér. Do této doby vystupoval v pozici asistenta, přestože měl hlavní slovo.

„Budu ještě rok pokračovat v Castille. To teď chci dělat a mé ambice zatím Castillu nepřesahují,“ řekl Zidane.

K tomuto rozhodnutí ho vedl i krok vedení, které se rozhodlo zrušit třetí tým Realu. „Real Madrid C zanikne, takže budeme mít více fotbalistů. Budu vybírat 23 hráčů z 60 fotbalistů, to se mi líbí,“ přiznal populární Francouz.

Zidane zároveň potvrdil, že jednou by rád vedl velké kluby. „Samozřejmě je mým cílem trénovat v první španělské lize. Ale v tuto chvíli ani nevím, s jakým týmem to bude,“ tvrdil. Málokdo ovšem pochybuje o tom, že Zidane jednou převezme právě Real Madrid.

Klíčová slova: zidane, castilla

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!