Castilla je spokojená s Ödegaardem. Už ukázal, že je fakt dobrý, chválí Torró

Čas 02. 02. 2015, 13:09 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Martin Ödegaard na tréninku prvního týmu
Martin Ödegaard na tréninku prvního týmu

Je na něj velký tlak, nebude to mít snadné. Norský talent Martin Ödegaard chce každopádně ukázat, že není považovaný za budoucí hvězdu pro nic za nic. A zatím se mu to v Realu Madrid daří. Jeho spoluhráči si ho velmi chválí.

Martin Ödegaard si mohl odbýt premiéru v dresu Castilly už tuto neděli, nakonec ho ale trenér Zinedine Zidane ještě nenominoval. Druhý tým Realu Madrid bez nejnovější posily remizoval na hřišti posledního Trivalu Valderas 0:0. Přesto zůstává v tabulce o bod první.

„Nejlepší je, že jsme neprohráli a hráli na maximum. Měli jsme mnoho šancí, ale jsou zápasy, kdy máte prostě smůlu. To se může stát. Máme v tabulce o další bod více,“ komentoval zápas záložník Castilly Lucas Torró.

Mladý Španěl se pak zaměřil právě na svého nového spoluhráče. „Jsme skutečně spokojení s Ödegaardem. Párkrát s námi trénoval a už ukázal, že je vážně dobrý,“ chválí Torró norskou hvězdičku.

„Jsem moc rád, že máme hráče jeho statusu, který nám pomůže dosáhnout našeho cíle,“ doplnil Torró. Tím je pochopitelně postup do druhé ligy. Našlápnuto má v tuto chvíli Castilla velmi dobře.

Samotný Ödegaard bude v týmu velmi pravděpodobně debutovat za necelý týden. To se první Castilla utká ve šlágru kola se čtvrtým Athleticem Bilbao. Informace nejen z premiéry Martina Ödegaarda můžete očekávat na našem webu.

Klíčová slova: odegaard

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!