Nedělní Miniclásico bez Jesého a Mateose

Čas 23. 01. 2013, 16:58 | Autor thjuks | Zdrojas.com
Jesé slaví gól
Jesé slaví gól

Real Madrid Castilla se v nedělním zápase proti Barceloně B musí obejít bez dvou klíčových hráčů. Jesé, nejlepší střelec druhé ligy, a David Mateos viděli v utkání proti Villarrealu pátou žlutou kartu.

Oba hráči si proto musí odpykat jednozápasový disciplinární trest. Poslední Jesého žlutá karta však vedení Realu Madrid ležela v žaludku.

Odvolání však nedopadlo dobře. Španělská asociace trest potvrdila. Jesé musí zaplatit pokutu 600 eur, Real Madrid 200 eur za neopodstatněné odvolání.

Jesé Rodríguez je se dvanácti trefami nejlepší střelec španělské druhé ligy. O první místo se dělí s Deulofeuem z Barcy B a Rierou z Alcorcónu.

Rezerva Realu Madrid bude proti Barceloně B jistě postrádat i zkušeného stopera Davida Mateose, který má zkušenosti s řecké a španělské nejvyšší soutěže.

Doufejme, že José Mourinho pochopí důležitost tohoto zápasu a na nedělní ligové utkání prvního týmu proti Getafe nepovolá obránce Nacha a útočníka Moratu, které by jinak stejně na 99% nepostavil. Oba mladí hráči se budou hodit Castille.

Klíčová slova: barcelona b

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!