Castilla se utká s dvacátou Ponferradinou

Čas 27. 09. 2012, 21:47 | Autor Petric32 | Zdrojrealmadrid.com
Castilla
Castilla

Castilla odehraje v pátek od 21:00 již svůj 7. zápas tohoto ročníku Segundy División. V zápase, kde se budou madridští snažit o třetí domácí vítězství, přivítají v tabulce aktuálně dvacátou Ponferradinu. Alberto Toril pro zápas opět nominoval všechny tři hráče, kteří pendlují mezi prvním týmem a Castillou, tedy Jesúse, Nacha a Moratu.

Alberto Toril nominoval pro zápas s Ponferradinou, který se odehraje na stadionu Alfréda Di Stéfana 18 hráčů a opět neopomněl ani Álvara Moratu, Nacha Fernándeze a Jesúse Fernándeze, tedy trojici hráčů, kteří formálně patří pod první tým, avšak nominováni jsou do obou týmů. 

Utkání začíná v pátek ve 21:00 hodin a Castilla se bude snažit o své třetí domácí vítězství. Diváci na stadionu Alfréda Di Stéfana viděli porážku Barcelony B a Xerezu, avšak v posledním domácím utkání zde Castilla prohrála 2:3 se Sabadellem, když absolutně nezvládla vstup do druhé půle a během osmi minut utkání ztratila.

To v doposud posledním zápase na hřišti Guadalajary Castilla zvítězila po přestřelce 4:3 a aktuálně se tak nachází na 11. pozici. Více o Castille (sestava, výsledky, tabulka, tabulka střelců) naleznete zde.

Pro české a slovenské diváky je zde možná menší komplikace. Páteční předehrávku pravidelně vysílá sportovní stanice Sport1, avšak ta tentokrát dala přednost golfovému Ryder Cupu. Diváci, kteří nevlastní Sport2 tak mají smůlu, protože právě zde bude zápas vysílán. Stejná komplikace se naskytla i v případě nedělního zápasu prvního týmu Realu Madrid s Deportivem La Coruňa.

Nominace Castilly pro zápas s Ponferradinou

Brankáři: Tomás Mejías, Jesús
Obránci: Nacho, Mateos, Iván, Casado
Záložníci: Juanfran, Lucas, Denis, Quini, José Rodríguez, Mosquera, Jota, Álex, Borja García
Útočníci: Óscar Plano, Jesé, Morata

Pravěpodobná sestava podle real-madrid.cz: Jesús - Nacho, Mateos, Iván, Casado - Álex, Mosquera - Juanfran, Borja García, Jesé - Morata

Internetové přenosy: Rojadirecta.es | Wiziwig.tv

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!