Preview: RM Castilla - Cádiz CF

Čas 26. 05. 2012, 23:32 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Castilla
Castilla

Castilla je velmi blízko postupu do druhé ligy. Od tohoto vytouženého okamžiku ji dělí 90 minut. Všichni netrpělivě čekají, jestli se to Castille podaří, ale jelikož v prvním zápase porazila Cádiz 3:0, tak by se dalo říct, že je to jen formalita. Zápas se bude hrát v neděli od 12:00.

Ale Cádiz není radno podcenit, protože tento tým v prvním zápase Castille pěkně zatápěl. Především ve druhém poločase. To se brankář Jesús rozhodně nenudil a likvidoval jednu střelu za druhou.

Castilla má ale výhodu domácího prostředí a smazat náskok 3 gólů nebude na hřišti soupeře nic jednoduchého. Všichni očekávají, že si to hráči Castilly už pohlídají a po pěti letech se do Segundy División opět vrátí.

Zápas se bude hrát ve Valdebebas na stadionu Alfreda Di Stéfana, na kterém Castilla hrává všechny své zápasy. Ke všemu by jí měli pomoci i fanoušci Realu Madrid, kteří ji poženou kupředu. Castille hraje do karet také to, že doma odehrála celkem 19 zápasů a jen jeden prohrála.

V prvním zápase dal dva góly Joselu a třetí gól přidal ještě Morata a na tyto dva hráče bude Alberto Toril především spoléhat. Joselu si během tohoto prvního utkání dovolil i trošku potěšit fanoušky a luxusní patičkou nasměroval míč do brány. Neměl s tím žádné problémy a fanoušci Realu Madrid byli nadšení. Doufejme tedy, že se to Castille zítra podaří a po pěti letech se vrátí do Segundy División. Svými letošními výkony si to určitě zaslouží a i v minulé sezóě předváděla pod Albertem Torilem krásný fotbal. HALA MADRID!!!!

Datum: 27. 5. 2012
Začátek zápasu: 12:00
Stadion: Estadio Di Stéfano
Rozhodčí: Usón Rosel

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!