Campeones! U-18

Čas 12. 06. 2009, 23:01 | Autor NikkiSinks | Zdrojrealmadrid.pl
Real Madrid
Real Madrid

Hráči Realu Madrid se dnes stali pátým vítězem klubového mistrovství světa do 18 let. Na tomto faktu je asi nejkrásnější to, že se to mladým Madridistas podařilo ve finále proti Barceloně v poměru 2:1. Fanoušci sledovali zápas na Estadio Teresa Rivero de Vallecas a byli svědky skvělé podívané.

Tým vedený Juanem Vicentem Peinadem se na tento zápas velice těšil. Do vedení se ale dostala Barcelona po střele Sergia Roberta a nepřesném zákroku a chybě našeho brankáře. Hráči Realu dokázali odpovědět ještě do přestávky díky pěkným gólům dvou talentů: Carvajala a Sarabii.

 


První z nich se ukázal krásnou střelou z pokutového území přímo do šibenice branky Barcelony. Druhý zmiňovaný předribroval celou obranu Barcelony a zakončil svou akci pěknou střelou za bezmocného brankáře Barcelony. Odchovanci Barcelony chtěli odpovědět, ale obrana Realu Madrid hrála skvěle.


Vítězství v mini El Clasico a zisk titulu pro klubového mistra světa je pro mladé hráče Madridu ohromný úspěch. V tuto chvíli museli hráči Barcelony uznat, že Real Madrid začíná zase konkurovat. Je hezké, že i v mladém týmu máme hráče, kteří brzy mohou hrát v Realu Madrid tak dlouho, jako v našem dresu hraje Raul.

 
Real Madrid - Barcelona 2:1
0-1 Sergio Roberto 20'
1-1 Carvajal 36
2-1 Sarabia 42'


Real Madrid: Aleix; Expósito, Jaime Navarro, Ignacio Boto, Daniel Carvajal; Gonzalo Poley (Rubén Sobrino, min. 86), Alex Fernández, Kamal, Jordi Vidal (Lucas, min. 71); Sarabia i Óscar Plano.

FC Barcelona: Alex; Dalmau, Ballin, Blanchart, S. Gómez; Gustavo, Jean Luc (Cristián Terán, min. 62); Jonathan, Javi Espinosa, Sergi Roberto; Mauro.


Zápas se hrál na stadióně Estadio Teresa Rivero de Valleca v Madridě. Celkem tento zápas sledoval 2000 fanoušků. Zápas sledoval i legendární Paco Gento, který výkopem načal tento zápas. 

 

 

 

 

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (35 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!