Palanca na tiskové konferenci

Čas 15. 12. 2008, 15:40 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Miguel Palanca
Miguel Palanca

Miguel Palanca si odbyl v El Clásicu debut v prvním týmu a dnes absolvoval trénink s prvním týmem. Po tréninku zavítal na tiskovou konferenci, kde byl dotázán na svůj debut a šance Realu Madrid v letošní sezoně.

Jak se cítíte po svém debutu?
"Bylo to velmi zvláštní, protože si v těchto zápasech mezi Barcelonou a Realem nemůžete dovolit udělat chybu. Panuje tam velká rivalita. Byla to nádhera."

Myslíte si, že by jste dostal šanci i pod Schusterem?
"Nedostal jsem šanci jen pro to, že je tady spoustu kvalitních hráčů. Ale nyní je tu velké množství zranění a trenér mi dal důvěru. Jsem rád za tuto šanci, určitě budu na sobě tvrdě pracovat, abych dostal víc takových možností."

Jak se cítí družstvo, když je zápas na námi?
"Tým chce bojovat až do konce sezony a dokázat, že titul si zaslouží. Musíme se pokusit vyhrát nad Valencií. Musíme ukázat, že tento tým je schopen uhrát více zápasovou šňůru vítězství."

Co by jste chtěl říci fanouškům?
"Jde o stejný tým, který v loňském roce vyhrál titul. Je to jen špatné období, ale všichni věříme, že se z toho co nejdříve dostaneme."

I přes porážku mnozí lidé říkají, že jste hráli dobře.
"Tyto zápasy jsou velmi zvláštní. Nezáleží na tom, v jaké pozici se nacházíte, ale jak hrajete v určitý moment. Měli jsme několik šanci, ale zápas jsme ztratili na konci."

Chtěl byste i nadále hrát za první tým Merengues?
"To je sen každého hráče. Chci tvrdě pracovat a být důležitý pro trenéra. Buď v Castille nebo v prvním týmu. Jedinou věc co musím udělat je, že musíme využít své šance."

Byl jste pozván na vánoční oběd s prvním týmem?
"Nebyl, protože v současné době jsem hráčem Castilly. To je tým, kterému se věnuji."


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!