Gimnástica Segoviana 0-1 RM Castilla

Čas 05. 08. 2008, 11:04 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Castilla (archivní foto)
Castilla (archivní foto)

Druhý přípravný zápas našeho druhého týmu, Castilly, dopadl pro naše hráče znovu pozitivně, v tom prvním porazili Real Avila 1-0, díky Javi Hernándezovi. Jediný gól dal maďarský sniper Szalai.

Real Madrdi Castilla vyhrál již druhý přípravný zápas v řadě a ukazuje, že je velmi slušně připravený. Zápas nepřinesl je dobrý výsledek pro naše mladíky, ale také měl ukázat, jak na tom kdo je.

Nová sezona se totiž kvapem blíží a i Castillu čeká tvrdý boj. Utkání bylo jasně v rukou našich mladíků a Opare a Gorka měli veliké šance, ale ani jeden nedal. Jako gólová se ukázala střela Adáma Szalaie v 38. minutě, která královskému klubu přinesla vedení.

Po návratu na trávník se hra víceméně nezměnila a pořád dominovali svěřenci Julena Lopeteguiho. Oba týmy si vytvořili slušné šance, ale ta největší přišla těsně před konečných hvizdem a měli ji domácí, jenomže chyběla jim chladnokrevnost a díky této chybě vyhrála RM Castilla 1-0.

Další přípravný zápas naše mladíky čeká 9. srpna proti CP Cacereño, utkání začne v 22:00.

Szalai


Gimnástica Segoviana 0-1 Real Madrid Castilla

Branka: 38. Szalai
Sestavy:
Gimnástica Segoviana: Yiyo, Maroto, Chus, Chema, Anel, Abel Sancha, Abel, Javi de la Cruz, Yaco, Agustín a César Bravo. Střídačka: David Durán, Sander, Manu, Adrián, Juanlu, Segovia, Chechu, Óscar Herrero, Javi Frutos a Rodri.
Real Madrid Castilla: Adán, Villafañe, Nacho, David Mateos, Schorch, Marcos Tebar, Vázquez, Mosquera, Szalai, Gorka a Opare. Střídačka: Tomás, Modrego, Óscar Reyes, Agus, ?lvaro López, Berrocal, Pablo, Gary, Javi Hernández a Zamora.
Stadion: La Albuera (více než 400 diváků)
Rozhodčí: Lavandera Alonso, asistenti Toledo Gil a San Miguel García.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!