MARCA, As: Přestup Hazarda je na spadnutí, vše má být oficiální příští týden! Koho láká Real z Lyonu?

Čas 29. 05. 2019, 19:15 | Autor S3F1K | Zdrojfotbalportal.cz, as.com, marca.com
Eden Hazard
Eden Hazard

Zdá se, že přestupová sága okolo kapitána belgické reprezentace skončí velice brzy. Španělské deníky se shodují, že přestup je již zpečetěn a zbývá jen oficiální vyjádření, toho se máme dočkat po víkendu.

Eden Hazard dnes nejspíše odehraje poslední zápas za Blues. Jeho Chelsea se střetne v Baku ve finále evropské ligy s dalším londýnským klubem Arsenalem.

Sám Hazard řekl:  „Chci vyhrát trofej. To je celé. Nezáleží na tom, zda dám gól, nebo ne. Pokud to má být můj poslední zápas za Chelsea, doufám, že pomohu získat trofej.“

„Že by to mohla být skvělá rozlučka? To ano, rozhodně.“

Belgičan ještě na závěr dodal, že rozhodně nepřipadá v úvahu, že by nastupoval za jiný anglický tým.

Zároveň se objevují informace, že další posilou bude levý bek Ferland Mendy z Lyonu. Zidane v něm vidí perfektního partnera na levou stranu obrany k Marcelovi. Mladík Reguilón by měl jít sbírat zkušenosti na hostování.

Třidvacetiletý Francouz je stálicí obrany Lyonu, klub si prý hráče cení na 50 milionů eur, Real doufá v přestup okolo 30-40 milionů.

"Mendymu je teprve 23 let, debutoval ve francouzské reprezentaci a nyní je terčem přestupových spekulací. Chce ho polovina Evropy. Kvalitní krajní obránci jsou čím dál žádanějším a dražším zbožím, jen se podívejte na Lucase Hernándeze, který jde do Bayernu za 80 milionů eur. Mendy je ještě kompletnějším hráčem, má vysokou úspěšnost v driblování a centrech. Při ofenzívě je francouzským Marcelem, v defenzívě zase kombinací Alexe Sandra a Chivua v jejich nejlepší formě," vychvaluje svého klienta agent Yvan Le Mee.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!