AS: Real si v Německu vyhlédl útočníka! Los Blancos připravují nabídku na Luku Joviće!

Čas 19. 04. 2019, 10:39 | Autor S3F1K | Zdrojas.com
Luka Jović
Luka Jović

Real Madrid pozorně sleduje výkony jednadvacetiletého hráče Frankfurtu, který se 1. července stane kmenovým hráčem německého celku. Vedení Los Blancos v něm vidí perfektního hráče, který by se střídal v útoku s Benzemou.

AS informuje, že celá operace by měla vyjít na 50-60 milionů eur, ze kterých půjde 20% Benfice Lisabon, která Joviće poslala na dvouleté hostování do Německa. Právě tam se forvard naplno projevil a Frankfurt za něj zaplatil směšných 6 milionů eur, čili na něm zcela jistě několikanásobně vydělá.

Jovićovi je 21 let, čili je stále velice mladý a má velký potenciál do budoucna. O hráče se zajímala i Barcelona, jak přiznal hráčův otec, ale Joviće přestup za Messim a spol. neláká, a tak Barcelona z boje vycouvala.

Luka letos vstřelil celkem 25 branek, je druhým nejlepším střelcem Bundesligy a evropské ligy, kde jeho Frankfurt v semifinále vyzve londýnskou Chelsea, přemožitele pražské Slavie. K těmto 25 gólům přidal i 7 asistencí.

Deník AS dále dodává, že přestupu pomohou i dobré vztahy mezi Realem a Frankfurtem. Zároveň to ovšem znamená, že do Realu se nejspíše nevrátí Raúl de Tomás, který hostuje ve Vallecanu a v LaLize si připsal letos 14 branek. Taktéž to může znamenat odchod Mariana Díaze, který se v Realu neprosadil velkou část sezóny strávil na lavičce, tribuně a marodce.

A co bys řekl ty, na Joviće v dresu Los Blancos? Nebo bys v Madridu raději viděl například Icardiho z Interu?


PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Real Madrid přišel o člena, který v klubu působil přes 50 let.

Álvaro Odriozola si během tréninku zlomil klíční kost.

Z marodky se vrátil Vinícius, Courtois i Kroos.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (82 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!