AS: Real Madrid nalepil cenovku na Garetha Balea! Za kolik je ochoten Velšana pustit?

Čas 11. 04. 2019, 19:04 | Autor S3F1K
Gareth Bale
Gareth Bale

Gareth Bale (opět) nepřožívá vydařenou sezónu. Na hřišti se často trápí, fanoušci na něj pískají, jeho dny v Madridu se tak mohou blížit ke konci. Vedení Realu nyní stanovilo, za kolik Balea prodá případným zájemcům.

Real by se nebránil ani tomu, kdyby byl Bale použit jako výměna za jiného hráče. Nejčastěji padají jména jako Christian Eriksen nebo Paul Pogba. V Tottenhamu zažil Gareth skvělé roky a United se o něj dříve zajímali.

Los Blancos si Garetha cení na 130 milionů eur, což je o 30 více, než za kolik do Madridu přicházel. V dnešní době je ale trh naprosto vzhůru nohama, ale ruku na srdce, dát 130 milionů za hráče, který je schopen strávit třetinu sezóny na marodce, je asi přestřelené. O Baleovi služby měl údajně zájem i Bayern Mnichov, ale těžko říct, zda by tolik za Velšana zaplatili.

Dalším problémem je Garethův plat. Pobírá 15 milionů eur ročně, což s náklady na daně a další věci kolem dělá okolo 30 milionů, které každý rok Real za jeho služby vyplácí. Asi bude taktéž velice složité, najít klub, kde by mu dokázali takhle královsky platit.

S Realem vybojoval celkem 14 trofejí a ve 227 zápasech vstřelil 102 branek.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (41 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!