Zidane je dobrý chlap. Neměl jsem s ním žádný problém, řekl James

Čas 26. 02. 2019, 21:37 | Autor Laša | Zdrojmarca.com, as.com
James pod bedlivým dohledem Zinedina Zidana
James pod bedlivým dohledem Zinedina Zidana

V obsáhlém rozhovoru, který James Rodríguez tento týden poskytl časopisu Bocas, hodnotil kolumbijský záložník svoji dosavadní kariéru. Hovořil například o svých nejlepších brankách, týmech, kterými prošel, či trenérech, kteří jej posunuli dalším směrem.

Přirozeně se debata stočila i na Zinedina Zidana, protože i tento trenér byl pro Jamesovu kariéru důležitý. Za působení francouzského kouče se Rodríguezova důležitost v týmu postupně snižovala, až v létě 2017 odešel na dvouleté hostování do Bayernu.

James ale znovu popřel, že by měl se Zidanem negativní vztah: „Nikdy jsem s ním neměl žádný problém. Je to dobrý chlap,“ odpověděl kolumbijský záložník.

Nejdůležitějšími trenéry pro mě byli Julio Cesar Falcioni, Carlo Ancelotti a José Pékerman.

Než se Pékerman stal trenérem kolumbijské reprezentace, chyběla nám vítězná mentalita. Když jsme pod jeho vedení vyběhli na trávník, každý z nás si říkal ‚Dnes je ten den, kdy Kolumbie zvítězí.‘

Považuji se za klidného člověka. Za někoho, kdo chce být s lidmi, kteří mu jsou nejblíže. Myslím si o sobě, že jsem dobrý člověk.

Co udělám, když zapnu PlayStation? Prvně si vyberu Bayern Mnichov, a pak se snažím, abych co nejvíce akcí dával přes Jamese Rodrígueze. Neustále se snažím s touto hvězdou skórovat,“ dodal James na závěr rozhovoru pro Bocas.

James opět vyslal určitý signál směrem k Realu Madrid: „Komu jsem odmalička fandil? Není to tajemstvím. Nebudu nic skrývat. Byl to samozřejmě Real Madrid. To byl tým, který jsem vždy sledoval, a za který jsem chtěl vždy hrát.

Promluvil i o svých gólech: „Dal jsem několik pěkných branek, díky bohu za to. Nebylo to jen na mistrovství světa. Povedly se mi dva hodně pěkné, na které hodně vzpomínám, i když jsem hrál za Real Madrid. Jeden byl proti Málaze, druhý proti Granadě. V paměti mám také branku, kterou jsem dal Spojeným státům, a pak samozřejmě tu z mistrovství světa 2014 proti Uruguayi.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!