Velký návrat do Realu? Bílý balet údajně stojí o Alonsa, Chelsea chce 60 milionů eur

Čas 23. 08. 2018, 08:46 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Marcos Alonso v akci
Marcos Alonso v akci

Vyrostl v Realu Madrid, šanci v prvním týmu ale v podstatě nedostal. Poté se ovšem levý obránce Marcos Alonso stal jednou z hvězd Premier League a vzbuzuje zájem mateřského klubu.

Marcos Alonso prožil po svém přestupu do Chelsea z Fiorentiny dvě úchvatné sezony. V té první zaznamenal v Premier League 6 gólů a 3 asistence, v té druhé dokonce 7 gólů a 2 asistence.

Výborně načal Španěl i třetí ročník, hned ve druhém kolem rozhodl duel s Arsenalem a k tomu přidal jednu asistenci. Není divu, že podle mnoha deníků vzbuzuje zájem dalších velkoklubů.

Mezi nimi jsou údajně také Real Madrid a Atlético. Bílému baletu by se hodila alternativa k Marcelovi, protože Theo Hernández odešel do Realu Sociedad. Atlety zase nejspíš opustí Filipe Luís.

Podle některých informací má Chelsea jasno, že Alonsa nepustí za částku nižší než 60 milionů eur. To je momentální cenovka španělského ofenzivního obránce.

Obecně ale nemá londýnský klub zájem svého klíčového hráče prodávat. Zaprvé by již nemohl koupit náhradu, zadruhé si ho nemůže vynachválit nový trenér Sarri.

Pro Chelsea by prostě šlo o obrovský zásah do sestavy po startu nové sezony. Real Madrid zase potřebuje prioritizovat jiné posty než levého obránce. Proto je návrat odchovance spíše nepravděpodobný.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!