Zástupci Realu Madrid jsou údajně v Itálii. Bílý balet jedná o Icardim!

Čas 10. 08. 2018, 10:23 | Autor podvinho | ZdrojLibertad Digital
Mauro Icardi
Mauro Icardi

Anglické kluby už mají s posilami utrum, ostatní ale nadále mohou vesele obchodovat. To platí i o Realu Madrid. Ten podle posledních informací pokročil v jednáních o Mauro Icardim.

Zástupci Realu Madrid přijeli ve čtvrtek do Říma na jednání s Interem Milán. Předmětem diskuze byl útočník a kapitán italského klubu Mauro Icardi. Tedy alespoň podle informací Libertad Digital.

Tento portál nemá ve Španělsku ideální reputaci, ovšem už několikrát ukázal, že dokáže přinést pravdivé průlomové informace. Jedna z redaktorek navíc spolupracuje i s Real Madrid TV.

Proto mohou fanoušci Bílého baletu doufat, že na posledních informacích opravdu něco bude. Není tajemstvím, že naprostá většina příznivců Realu by nového útočníka jednoznačně přivítala.

Výhodou pro Real je, že Mauro Icardi má ve smlouvě klauzuli ve výši 110 milionů eur, což je při dnešním trhu ještě poměrně solidní částka. Normálně by si mohl říct Inter ještě více.

Na druhou stranu je otázkou, zda bude chtít přestoupit již po přípravě sám Icardi. V Interu plní roli kapitána velmi svědomitě, osobně přivítal všechny posily klubu.

Nabídka Realu je ale nabídka Realu...

Přestupy ONLINE sledujte zde >>

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (27 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!