Přestup Courtoise do Realu Madrid finišuje. Brankář ve čtvrtek přiletí do Madridu, Chelsea našla náhradu

Čas 08. 08. 2018, 11:38 | Autor podvinho
Thibaut Courtois v akci
Thibaut Courtois v akci

Real Madrid v nejbližších dnech přivítá novou posilu. Nepůjde o tolik očekávaného střelce, nýbrž o brankáře Thibauta Courtoise. Přestup Belgičana do Madridu je velmi pravděpodobný.

O přestupu Thibauta Courtoise z Chelsea do Realu Madrid se mluví celé léto, nyní dostal konkrétní podobu. Všechny indicie a informace důvěryhodných novinářů nasvědčují tomu, že je hotovo.

Belgický gólman se nevrátil z dovolené do Londýna a zůstal v Belgii. Proč? Protože by již zítra měl odletět do Madridu kvůli přestupu.

Chelsea je již s odchodem brankáře, který má smlouvu už jen na rok, smířená. Dokonce si našla náhradu a údajně již aktivovala klauzuli ve výši 80 milionů eur, kterou má ve smlouvě gólman Bilbaa Kepa.

Courtois vyjde Real Madrid na 35 milionů eur. Nemusí to ale nutně znamenat konec Keylora Navase, který je odhodlaný dál bojovat o post jedničky a trenér Julen Lopetegui se ho nechce zbavovat.

Naopak Belgičanův příchod velmi pravděpodobně spustí odchody - místo už nebude pro Kika Casillu a otázkou je, co bude s Ukrajincem Andriy Luninem. Pozice trojky je pro něj určitě škoda, proto připadá v úvahu hostování.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!