Courtois a Hazard blízko Realu? Možná je čas na změnu, řekl záložník Chelsea

Čas 15. 07. 2018, 11:04 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Eden Hazard
Eden Hazard

Bronzová medaile z mistrovství světa se mu houpala na krku, Eden Hazard si úspěch Belgie, jejíž byl nejlepším hráčem, užíval. Zároveň ale už musel myslet na svou budoucnost. A naznačil přestup.

Eden Hazard na MS zářil, turnaj zakončil s bilancí 3+3 a podle mnohých bude asi největším konkurentem Luky Modriće o titul nejlepšího hráče šampionátu. A je dost možné, že se z nich pak stanou spoluhráči.

Real Madrid totiž nedávno popřel spekulace o jednání o Neymarovi a údajně se soustředí právě na belgického kouzelníka. Přestupová částka by se mohla pohybovat kolem 150 milionů eur.

Sám Hazard přestup po utkání Belgie s Anglií naznačil. „Po šesti úžasných letech v Chelsea nastal možná čas na změnu. Není to ale o mě, musíte se zeptat Chelsea. Moji preferovanou destinaci znáte.“

Tou destinací by měl být Real Madrid. Hazard sice mnohokrát v minulosti přiznal, že ho strašně láká spolupráce se Zinedinem Zidanem, čehož se už nedočká. „Důležitý je klub, má nicméně jasno.

AS: Jednání o Courtoisovi pokročila

Podle madridského deníku AS by nemusel být Eden Hazard jediným hráčem Chelsea, který toto léto Real Madrid posílí. Blízko je údajně příchod brankáře Thibauta Courtoise.

Bílý balet podle AS v jednáních pokročil a vše je na dobré cestě. Londýnský klub údajně požaduje 50 milionů eur, ale jelikož belgickému brankáři končí smlouva už za rok, bude muset ze svých požadavků nejspíše o něco slevit.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (45 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!