MARCA: Real vyslal Juniho Calafata do Brazílie. Má jednat s otcem Neymara

Čas 13. 07. 2018, 17:45 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Neymar
Neymar

Real Madrid již brzy přivede velkou posilu. Jak to vypadá, nejblíže k přestupu v této fázi mají Neymar a Eden Hazard. Deník AS s odkazem na své zdroje tvrdí, že klub vyslal do Brazílie vyjednavače Juniho Calafata, který o transferu jedná s Neymarovým otcem, jež je současně i jeho agentem.

Kdo je Juni Calafat? V roce 2014 jej Real získal do svých služeb, aby stál v čele klubových skautů, pátrajících po možných posilách v oblasti Jižní Ameriky. V poslední době vedl jednání o přestupu mladého Brazilce Rodryga.

V současné době Calafat vede mezinárodní úsek klubu a Florentino Pérez jej vyslal do brazilského Santosu, kde měl začít jednání s Neymarovým otcem. Alespoň to tvrdí brazilský deník Globeosporte.

Neymar má smlouvu v Paříži do roku 2022, a neochota šéfa klubu Nassera al-Khelaifiho jej pustit, je zřejmá. Real Madrid ale věří, že by tlak ze strany hráče a jeho otce mohl přinutit Khelaifiho zasednout k jednacímu stolu.

Úkolem Calafata je tedy přesvědčit Neymara, že o něj Real skutečně stojí. Brazilec nemá ve své smlouvě výstupní klauzuli, neboť ty jsou ve Francii zakázány. Pokud by zástupci Paříže skutečně zahájili jednání, požadovali by určitě více, než za kolik jej před rokem z Barcelony získali.

Spekuluje se, že Real Madrid je ochoten položit na stůl až 300 milionů euro.  

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (35 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!