SPEKULACE: James Rodríguez touží po návratu do Realu Madrid, tvrdí deník Marca

Čas 13. 07. 2018, 10:00 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
James
James

Velký návrat na obzoru? Alespoň tohle tvrdí páteční vydání španělského deníku Marca. James Rodríguez totiž údajně uvažuje o tom, že se po roční pauze opět vrátí na Santiago Bernabéu jako hráč Realu Madrid.

V neděli tomu bude přesně rok, kdy Real Madrid oznámil, že James odchází na dvouleté hostování do Bayernu Mnichov.

Za jeden rok se ale mnohé změnilo. Bílý balet opustily dvě jeho největší ikony – Cristiano Ronaldo a Zinedine Zidane, a pro Jamese se naskytla nová šance. Trenér, který jej nedokázal do sestavy zařadit, je pryč, a také se uvolnilo jedno místo v sestavě.

Julen Lopetegui má o Jamese velký zájem, a jeho návratu je podle Marcy nakloněn i Florentino Pérez, který z něj udělal v létě 2014 prozatím poslední Galáctico Realu Madrid.

Vše má ale jednu překážku. Ve smlouvě mezi Realem a Bayernem není podle deníku nic o tom, že by hostování mohlo skončit po roce. Navíc Bayernu stačí ještě rok vyčkat, a může na Jamese uplatnit opci.

Pokud ale James s návratem souhlasí, a Pérez s Lopeteguim mají o jeho služby opravdu zájem, vždy se dá zasednout k jednacímu stolu. Také v Mnichově se totiž mnohé změnilo. Carlo Ancelotti, který si Jamese loni vyhlédl, už u týmu taktéž není.

Rozhodující slovo by tak mohl mít nový trenér Bayernu Nico Kovač.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!