RÉCORD: K přestupu Cristiana Ronalda dojde během příštích několika hodin

Čas 05. 07. 2018, 13:45 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Portugalský deník Récord dnes krátce po poledni oznámil, že Cristiano Ronaldo je definitivně rozhodnutý ukončit své působení v Realu Madrid.

Cristiano Ronaldo uzavře dohodu o přestupu do Juventusu v příštích hodinách.“ Alespoň tohle tvrdí portugalský sportovní deník Récord.

Podle deníku se Real Madrid s Juve dohodl na částce 100 milionů euro. Portugalský útočník by pak měl v Turíně podepsat čtyřletou smlouvu s ročním platem 30 milionů euro.

Récord dále pokračuje: „Jednání ještě stále není dokončeno, ale přestup se brzy stane realitou.“

K posunu v celé kauze došlo dnes v noci, kdy se setkal Florentino Pérez a Jorge Mendes. Že ke schůzce došlo, potvrdil noční sportovní program El Chiringuito de Jugones.

Florentino Pérez se na jednání snažil přestupu zabránit. Schůzka trvala až do ranních hodin, a nakonec je dle médií jasno: „Cristiano Ronaldo uzavřel své působení v Realu Madrid a touží po změně.

Věc se má nyní tak, že Real Madrid musí akceptovat částku 100 milionů euro, protože, jak uvádí Récord „Cristiano Ronaldo má s klubem podepsanou dohodu, že může za tuto částku přestoupit do jiného klubu, který není přímým konkurentem Realu.“ Juventus tuto zvláštní definici údajně splňuje.

100 milionová klauzule je i příčinou Ronaldovy nespokojenosti: „Pokud je moje cena 100 milionů, pak je to proto, že si mne tedy (na Bernabou – pozn. redakce) neváží.“ Řekl Portugalec v lednu, a nyní jeho slova opět zveřejnil deník Marca.

Spekulace o jeho odchodu pak trvají od chvíle, kdy krátce po vítězství v Lize mistrů oznámil, že nemůže slíbit, zda bude pokračovat v barvách Realu Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (49 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!