Cristiano Ronaldo souhlasí s nabídkou Juventusu, tvrdí AS. Pérez chce jednat s jeho agentem

Čas 05. 07. 2018, 09:30 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Potenciální přesun Cristiana Ronalda do Itálie začíná mít dle španělských médií stále reálnější obrysy. Podle As je hráč s Juventusem již dávno dohodnutý, a čeká se pouze na to, jakou pozici zaujme Real Madrid. Florentino Pérez by se měl v těchto hodinách setkat s Jorge Mendesem, agentem CR7.

Deník As přišel s informací, že Cristiano Ronaldo je již s italským Juventusem dohodnutý na podmínkách případné smlouvy. Obě strany se dohodly, že si portugalský útočník přijde na 30 milionů ročně.

K dohodě údajně mělo dojít již před několika týdny, což by podle deníku dokládala i Cristianova slova krátce po finále Ligy mistrů. Vše má nasvědčovat tomu, že je Cristiano Ronaldo plně odhodlán opustit po letech Real Madrid.

Podle médií zbývá ještě dořešit, za jakou částku by se Ronaldo do Turína přesunul. Juventus je připraven s nabídkou 100 milionů euro, která se ale Realu nemusí líbit.

Florentino Pérez je celou situací již znepokojen, a chce mít celou kauzu vyřešenou co nejdříve. Marca proto informovala, že během středečního večera či čtvrtečního dopoledne se má v Madridu setkat s Ronaldovým agentem Mendesem.

Zda bude bojovat o udržení své hvězdy, nebo bude jednat jen o podmínkách přestupu není v tuto chvíli jasné.

Španělská média se víceméně shodují s tím, že příčinou Ronaldovy nespokojenosti jsou jeho rozpory s Pérezem.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!