AS: Álvaro Odriozola je zase o krok blíže přestupu do Realu Madrid

Čas 05. 07. 2018, 09:00 | Autor Laša | Zdrojas.com
Álvaro Odriozola
Álvaro Odriozola

První letní posila Bílého baletu je zdá se na cestě. Alespoň to tvrdí deník As, podle kterého finišují rozhovory mezi Realem Madrid a Realem Sociedad kvůli přestupu pravého obránce Álvara Odriozoly.

Ve středu se setkali zástupci obou klubů, aby jednali o podmínkách, za jakých se Álvaro Odriozola přesune na Santiago Bernabéu. Real Madrid na setkání zastupoval generální ředitel José Ángel Sánchez, Basky prezident klubu Jokin Aperribay.

Aby Odriozolu získal, stačí Realu zaplatit výstupní klauzuli ve výši 40 milionů euro. Setkání obou prezidentů ale naznačuje, že se jedná o částce jiné. Oba kluby spolu mají velmi dobré vztahy.

Vyjednávání o Odriozolovi urychlilo angažování Julena Lopeteguiho, který hráče dobře zná. Dal mu důvěru i pro mistrovství světa a zařadil ho do konečné nominace španělské reprezentace.

Real Madrid má o Odriozolu již delší dobu zájem. Dvaadvacetiletý hráč baskického Sociedadu má vytvořit dvojici s Dani Carvajalem. Pokud do Álvaro skutečně přestoupí, ztratí pozici Achraf Hakimi, kterého klub pošle na hostování. Největší zájem o něj má Borussia Dortmund.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!