Oficiální prohlášení Realu: Zprávy o přestupu Mbappého nejsou pravdivé

Čas 04. 07. 2018, 14:00 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Logo Real Madrid
Logo Real Madrid

Tiskové oddělení Realu Madrid má v těchto dnech plné ruce práce s vyvracením spekulací. Zatímco včera klub odmítl spekulace, že došlo k dohodě mezi ním, PSG a Neymarem, dnes se celá situace opakovala. Jen místo Neymara byl údajnou posilou Kylian Mbappé!

Včera francouzský novinář Baptiste Ripart přišel s informací, že Real Madrid a PSG dospěli k dohodě o přestupu Kyliana Mbappého. Mladý Francouz se měl z Paříže do Madridu stěhovat za 272 milionů euro. Novinář vše zveřejnil poté, co UEFA začala opět vyšetřovat PSG kvůli finanční fair play.

Stejný novinář např. potvrdil setrvání Griezmanna v Atlétiku ještě dříve, než tak učinil hráč samotný. Jako první též zveřejnil, že do stejného klubu přestoupí Lemar z Monaka. Určité zdroje tedy má.

Dnes ale Real Madrid vše odmítl:

Vzhledem k informacím zveřejněným v posledních hodinách ohledně údajné dohody mezi Realem Madrid C.F. a PSG o přestupu Kyliana Mbappého, by Real Madrid rád uvedl na pravou míru, že tato informace je zcela nepravdivá.

Real Madrid neučinil žádnou nabídku k PSG ani k hráči, a důrazně odsuzuje šíření tohoto typu informací, které si novináři ani u jedné z dotyčných stran neověřili.

Jak již bylo uvedeno, Real Madrid stejně reagoval i včera v případě Neymara. Je to od Realu ale poměrně neobvyklé. „Zaručených“ zpráv tohoto rázu se od konce sezóny objevilo několik, klub ale vyvrátil pouze tyto dvě. Prozatím ani nijak nereagoval na tvrzení španělských a italských médiích o údajné dohodě mezi ním a Juventusem ve věci přestupu Cristiana Ronalda.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!