Možní kandidáti na Zidanův post: Mluví se o Gutim, ve hře je i Wenger či Conte

Čas 31. 05. 2018, 15:53 | Autor Larin | Zdrojas.com
Mauricio Pochettino
Mauricio Pochettino

<ANKETA> Real Madrid je bez milovaného trenéra. Zinedine Zidane rezignoval na svůj post trenéra Bílého baletu a Florentino Pérez tak bude muset hledat náhradu. Nebude to však jednoduché - volných kvalitních koučů není mnoho a sám prezident se novinku o Zidanově odchodu podle všeho dozvěděl až dnes ráno.

Arséne Wenger

Francouzský trenér skončil po uplynulé sezóně svou dlouhotrvající éru v Arsenalu a je momentálně bez práce. S Realem už v minulosti v kontaktu byl, což potvrdil pro BeIN Sports. Nicméně, zdali by byl Wenger zrovna tou správnou volbou pro Real, můžeme nyní jenom spekulovat. 

Guti

Jednoznačný favorit. Alespoň prozatím. Guti již delší dobu vede juniorský tým Realu, se kterým dosáhl výborných výsledků. Juvenil je pod jeho vedením jedním z nejlepších mládežnických celků jak ve Španělsku, tak v Evropě. Jenže tým s Ramosem a Ronaldem nejsou junioři. Nicméně, podobný 'problém' měl i Zidane a všichni víme, jak to dopadlo..

Joachim Löw

Německý stratég byl s Realem spojován již několikrát. Nedávno sice podepsal novou smlouvu s německou reprezentací, ale po MS může být vše jinak. Nabídka z Realu se jen tak neodmítá. Löw s Německem dosáhl v roce 2014 na titul mistrů světa a o moc výš už laťku posunout nelze. Angažmá v Realu by mohla být nová výzva.

Antonio Conte 

Italský kouč prožil v Londýně dvě naprosto odlišné sezóny. Zatímco v té loňské patřila Chelsea k neporazitelným týmům obzvláště kvůli inovativnímu systém 3-4-3, letos se londýnskému klubu příliš nedařilo. A Conte se již několikrát vyjádřil, že by rád odešel z Londýna zpět domů, do Itálie. Inu, vše je ve hvězdách..

Mauricio Pochettino

Současný trenér Tottenhamu podobně jako Löw podepsal novou smlouvu, nicméně ani to nemusí být překážka. Pochettino se španělským fotbalem zkušenosti má a jednoznačně se jedná o kvalitního kouče. Ale jak je již zmíněno výše - nabídka z Realu se těžko odmítá.

Koho si přejete Vy na lavičce Realu? Hlasujte v naším anketě!

Kdo by měl usednout na lavičku Realu Madrid?

Arséne Wenger (10,2%)
290
Guti (20,6%)
587
Joachim Löw (12,2%)
348
Antonio Conte (4,3%)
122
Mauricio Pochettino (39,5%)
1125
Někdo jiný (13,1%)
373
Celkem hlasovalo: 2845

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (49 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!