Šejkové z Paříže mají smůlu. Real Madrid rázně odmítl jejich snahy o přetáhnutí Casemira

Čas 30. 05. 2018, 20:30 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Casemiro ve finále LM
Casemiro ve finále LM

Všechny snahy francouzského mistra Paris Saint-Germain o podepsání Casemira byly marné. Real Madrid se s vyjednavači PSG vůbec nehodlal bavit, a vzkázal, že brazilský defenzivní záložník zůstane na Santiago Bernabéu.

Kvalitní výkony v záloze Los Blancos od doby, kdy tým převzal Zinedine Zidane, udělaly z Casemira lákavé zboží pro přední evropské kluby. V Paříži jsou toho názoru, že ani hráč typu Neymara jim nezaručí úspěch na evropském poli. Jejich tým potřebuje nebojácného dělníka, který na hřišti odvede černou práci.

A na světě momentálně není mnoho kvalitních DZ typu Casemira. Proto byli ochotni udělat vše pro to, aby jej přetáhli. Dokonce byli ochotni vyplatit Caseho z Realu. Výkupní klauzule je 200 milionů euro.

Podle brazilského periodika Globoesporte Real Madrid zamýšlí Casemirovi prodloužit smlouvu, jejíž součástí bude astronomická výkupní klauzule. Taková, že ani bohatí šejkové z PSG si ji nebudou moci dovolit vyplatit.

Casemiro je navíc dle svých slov v Madridu šťastný. Pochvaluje si partu v kabině i život ve městě samotném. Je evidentní, že Los Blancos nechtějí o šikovného DZ přijít, a udělat tak stejnou chybu, jako když v roce 2003 nechali odejít Makélélého do Chelsea.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!