SPEKULACE: Real chce lovit u městského rivala. Uvažuje o získání Gímeneze z Atlétika

Čas 29. 05. 2018, 20:20 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
José María Gímenez
José María Gímenez

Sezóna 2017/18 je u konce, a pro Bílý balet byla opět úspěšná. Hned po konci oslav ale začala práce na sezóně nové, a je jasné, že Real Madrid bude potřebovat posílit na několika pozicích. Podle deníku Marca je jednou z vytipovaných posil stoper Atlétika Madrid José María Gímenez.

Real chtěl Gímeneze přivést již v roce 2015. Kvůli tehdy napjatým vztahům s Atlétikem z toho ale sešlo. Ale čas hojí všechny rány, a funkcionáři Los Blancos věří, že Gímenez je přesně tím, co Zinedine Zidane potřebuje pro zkvalitnění obranných řad.

Hráč vyniká rychlostí, odvahou a zprávy o něm si všímají i jeho osobnosti. Teprve 23 letý uruguayský internacionál patří mezi nejnadějnější stopery na světě. V Atlétiku hraje již od roku 2013. Má navíc, z dnešního pohledu, relativně nízkou výkupní klauzuli, pouze 60 milionů euro.

Gímenez by se tak vedla Ramose, Varana, Nacha a Valleja stal pátým stoperem Realu Madrid. V případě jeho příchodu by tým zřejmě opustil Jesús Vallejo, který se, i vinou zranění, příliš neprosadil, a Real by jej mohl poslat na roční hostování.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!