BULVÁR: Florentino Pérez vytyčil pro léto jasný cíl. Přivést Neymara na Santiago Bernabéu, píše As

Čas 09. 05. 2018, 17:40 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com
Neymar
Neymar

Téma Neymar a jeho přesun do Realu Madrid se v pravidelných intervalech objevuje ve španělských médiích. Tento týden spekulace opět sílí. Deník As s odkazem na své zdroje uvedl, že v minulých měsících se Brazilec několikrát sešel se zástupci klubu. Podle jiných médií je již dokonce celý přestup dohodnut.

22. března se na sociálních sítích objevila fotka Neymara s Viniciusem. Ačkoliv si to oba hráči neuvědomili, otevřeli tím další vlnu diskuzí na téma Neymarova letního přesunu zpět na Pyrenejský poloostrov. Podle deníku As nebyli představitelé Realu Madrid ze selfie obou hráčů nadšení.

Vinicius totiž na akci k Neymarovi přijel ve společnosti delegáta Los Blancos. Vlastně setkání obou brazilských hráčů se mělo zrodit v hlavě právě onoho delegáta, který chtěl, aby se oba hráči seznámili.

Jak ale známo, Vinicius již je hráčem Realu, a měl by se k němu v následujících sezónách připojit. Hráč se navíc nedávno nechal slyšet, že „pokud bude Bůh chtít, on i Neymar si společně zahrají v Realu Madrid.

Podle zdroj deníku As se delegát Realu v březnu minimálně dvakrát setkal v Rio de Janeiru s Neymarem, kde se hráč zotavoval ze svého zranění. Brazilský útočník navíc od doby kdy se zranil, nebyl v Paříži (až do tohoto úterý, kdy se objevil na Stade de France, kde PSG bojovalo o francouzský pohár – pozn. redakce).

Závěrem jednání mezi brazilským hráčem a delegátem klubu je, že obě strany udělají v létě vše pro to, aby se Neymar přesunul na Santiago Bernabéu. Alespoň tak zní instrukce Florentina Péreze, který z Brazilce chce udělat novou hlavní tvář klubu, na místo stárnoucího Cristiana Ronalda.

Deník As informuje, že Madrid je k zisku útočníka nejblíže od doby, kdy Neymar ještě jako malý po dobu dvou týdnů trénoval v akademii Realu. Měl tehdy možnost jej za 60 000 euro vykoupit, ale nakonec z celé operace sešlo.

Podruhé se Real o Neymara snažil v létě 2013, kdy ale v souboji s Barcelonou tahal za kratší konec, a po dohodě mezi vedením Blaugranas a hráčovým otcem putoval nakonec na Camp Nou za 40 milionů euro. V reakci na to tehdy Merengues přivedli z Málagy Isca.

Florentino Pérez je připraven překonat částku, kterou PSG v létě 2017 za Neymara zaplatilo. Zdroje deníku As hovoří o částce 260 milionů euro, což je částka, na kterou by katarští šejkové mohli slyšet. As rovněž získal výpovědi několika Neymarových přátel, podle kterých sám hráč prohlásil, že zápas proti Marseille byl jeho posledním v barvách Les Parisiens.

Spekulace ohledně Neymarova přesunu do Madridu v posledních dnech zesilují. Legenda Realu z let minulých, Paul Breitner, se například k celé kauze vyjádřil takto: „V příští sezóně bude Neymar důležitým článkem Realu Madrid.

V programu Jugones na španělské televizi La Sexta dokonce padla zmínka, že Neymar již hráčem Realu Madrid je, a že celá operace vyšla klub na 300 milionů eur.

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (82 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!