Náhrada za Danila? Realu se líbí Odriozola ze Sociedadu, problémem je cena

Čas 12. 07. 2017, 19:58 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Álvaro Odriozola
Álvaro Odriozola

Média ve Španělsku i Anglii se shodují, že zájem Chelsea o pravého obránce Danila je značný. Real by se zároveň prodeji nemusel bránit, Brazilec neprožil zrovna úchvatnou sezonu. Podle deníku AS už si Bílý balet dokonce našel možnou náhradu.

Danilo se sice v závěru sezony zlepšil, celkově ale jeho působení v Realu zatím budí spíše rozpaky. Zvlášť ve chvíli, kdy je jasnou jedničkou na pravé obraně Dani Carvajal, může Bílý balet prodej zvažovat. Chelsea údajně nabízí částku lehce přes 30 milionů eur.

Real by nemusel v případě Danilova odchodu bláznit, pravého beka může odehrát také Nacho. Přesto podle deníku AS zvažuje příchod jedenadvacetiletého obránce Realu Sociedad Álvara Odriozola. Ten oslnil v druhé polovině minulé sezony La Ligy, za 15 startů nastřádal hned 4 asistence.

Problémem pro Real je, že Odriozola v červnu prodloužil s Realem Sociedad smlouvu do roku 2022 a má v ní výkupní klauzuli 40 milionů eur. Takovou částku Real jednoznačně není ochoten zaplatit. S baskickým klubem má nicméně výborné vztahy. Proto by dohoda mohla přece jen přijít.

Klíčová slova: prestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!