A Bola: Cristiano Ronaldo chce opustit Real Madrid, vedení již bylo informováno

16. 06. 2017, 14:05 | autor: Larin | Zdroj as.com; marca.com; skysports.com

Šokující zpráva dnes zahýbala celým světem. Ronaldo je s odchodem z Realu spojován prakticky neustále, většinou však šlo o bezvýznamné spekulace. Nyní je to však jiné a zprávu portugalského listu A Bola převzaly i ty nejrelevantnější deníky.
Cristiano Ronaldo při oslavách Duodécimy
Cristiano Ronaldo při oslavách Duodécimy

AS, Marca, Sky Sports.. všichni mají společné jedno: Odejde Cristiano Ronaldo z Realu? Portugalec je prý velmi rozhořčen nedávnou daňovou aférou a údajně chce Španělsko opustit.

Původní nevinná zpráva z Portugalska se nyní jeví jako poměrně vážná. Ve španělských médiích se okamžitě objevily výpovědi věrohodných zdrojů, které tvrdí, že se Ronaldo k odchodu rozhodl již před cardiffským finále. 

Momentálně má vše v rukou jeho agent Jorge Mendes, který samozřejmě o všem ví od samotného začátku. Nyní by měl jednat s vedením Realu, které je celou zprávou údajně velice zaskočeno a všemi dostupnými způsoby bude chtít Ronalda uklidnit.

Nejedná se o žádný apríl ani nepovedenou bulvární novinku deníku Sun, ale o poměrně vážnou věc. Už jen to, že se k Madridu a Ronaldovi upírají zraky všech novinářů, dává oné důležitosti za pravdu.

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků)
Diskuzi lze po přihlášení na Bilybalet.cz (registrace zde) zobrazit přímo pod každým článkem.