Chcete Moratu? Budete platit! Real ho levně nedá, jednal s agentem na Bernabeu

14. 06. 2017, 20:31 | autor: Larin

Jakkoliv se zdálo, že je Álvaro Morata velmi blízko přestupu do Manchesteru United, realita může být trochu odlišná. Královský klub totiž požaduje 90 miliónů euro.
Álvaro Morata
Álvaro Morata

Všechna španělská média se shodují - původní nabídka 60 miliónů euro od Manchesteru byla smetena ze stolu a Florentino Pérez požaduje ještě o dalších 30 miliónů navíc. Je tak možné, že z finální dohody může sejít.

Moratův agent se dnes navíc objevil na Santiago Bernabeu, aby jednal s vedením o budoucnosti španělského útočníka. Ten se momentálně loučí se svobodou a připravuje se na svatbu s topmodelkou Alicí Campello.

Morata si trochu protiřečil, když na oslavách tvrdil, že je Real klubem jeho srdce a že chce zůstat. O týden později totiž zmínil, že by rád klub opustil a to již letos v létě. Jediným zájemcem je v tuto chvíli právě Mourinhův Manchester.

Juanma López (Moratův agent) věří, že dnešní schůzka na Bernabeu celý proces urychlí. O oficiálním potvrzení přestupu se tak můžeme již dozvědět ještě před otevřením přestupového okna.

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků)
Diskuzi lze po přihlášení na Bilybalet.cz (registrace zde) zobrazit přímo pod každým článkem.