United to pořád zkouší, ale Real svého kapitána nedá. Ramos není na prodej

Čas 15. 07. 2015, 17:09 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Po odchodu Ikera Casillase se stal kapitánem. A Real Madrid jednoznačně chce, aby Sergio Ramos v klubu zůstal i pro další roky. Odchod nepřipadá v úvahu i přes značný zájem Manchesteru United, který do Madridu poslal nabídku ve výši 45 milionů eur.

O Ramosově budoucnosti se spekuluje už delší dobu. Nový kapitán Realu prý není v klubu spokojený, protože se zatím nedohodl na nové smlouvě. Chování španělského obránce po startu přípravy tomu ale vůbec neodpovídá.

Real Madrid udělá každopádně všechno pro to, aby Ramos v klubu zůstal. Odmítl ho použít jako součást výměny za brankáře United Davida de Geu a odmítl rovněž i nabídku ve výši 45 milionů eur. Do Anglie vedení královského klubu vzkázalo, ať nabídnou aspoň 90 milionů eur...

To je samozřejmě nereálná částka. Real se nehodlá nechat vydírat, na De Geu je ochotný klidně rok počkat. Ať tak či tak, Ramose určitě neobětuje. Přes to nejede vlak. I nový trenér Rafael Benítez s ním počítá jako s klíčovou součástí týmu.

Stejně to ostatně vidí i Ramosova matka, která před několika dny na otázku, zda její syn zůstane v Realu, odpověděla jasně. „Jistě, miluje Španělsko.“

Klíčová slova: ramos, přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!