MARCA: Real se dohodl s Davidem de Geou! Teď se musí domluvit s United

Čas 16. 05. 2015, 10:58 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
David de Gea
David de Gea

Sobotní vydání deníku Marca přineslo zásadní novinku v případu Davida de Gey. Španělský brankář Manchesteru United se údajně již rozhodl, že chce přestoupit do Realu Madrid. Anglický velkoklub ovšem stále doufá, že svou jedničku udrží.

Spojení Realu Madrid a Davida de Gey se v médiích probírá již několik měsíců. Stále více okolností nasvědčuje tomu, že by k velkému přestupu skutečně mohlo dojít. Španělský gólman zatím stále odmítá podepsat novou a výrazně vylepšenou smlouvu od United. Ta aktuální mu končí za rok.

„Doufáme, že David s námi podepíše novou smlouvu. Ale máme připravený i list náhrad, kdyby nás opustil,“ přiznal trenér Rudých ďáblů Louis van Gaal. Tím vůbec kdokoliv z klubu poprvé naznačil, že by mohl De Gea po sezoně skutečně odejít.

Mimochodem, jednou z náhrad by mohl být český brankář Petr Čech, který v létě opustí Chelsea. Pro fanoušky Realu Madrid je ale hlavní ta první část celého příběhu. Od léta by totiž mohl mít Bílý balet novou gólmanskou dvojici.

Je otázkou, co by příchod De Gey do Realu vyvoval. Iker Casillas zatím ještě odchod neplánuje, na druhou stranu chce chytat. A těžko si představit, že by De Gea, který prožívá životní sezonu, přišel do Realu sedět na lavičce.

Podle Marcy je každopádně právě David de Gea v tuto chvíli pro Florentina Péreze cílem číslo 1. Real Madrid ale určitě nepřijde levně. Připravit si bude muset přes 30 milionů eur.

Klíčová slova: de gea, přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (73 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!