Di María krok od přestupu do Manchesteru. Rudí Ďáblové mu přichystali legendární číslo 7

Čas 24. 08. 2014, 00:07 | Autor thjuks | Zdrojskysports.com
Di María a Manchester United
Di María a Manchester United

Odchod Ángela di Maríi je otázkou několika dní. Záleží jen na konkrétní domluvě Realu Madrid s zainteresovaným klubem a souhlasu hráče. Podle posledních informací zamíří Fideo do Manchesteru United.

Podle Guillema Balaguea, experta Sky Sports na španělský fotbal a dopisovatele mnoha deníků (včetně španělského AS), je Ángel di María jen krok od přestupu k Rudým ďáblům.

A to i přesto, že Manchester United v této sezoně nebude hrát evropské poháry. Rudí ďáblové přichystali pro Di Maríu plat, který sám vyžaduje. Tedy 8 milionů eur ročně.

Jediný problém je v přestupové částce. Na tom shořelo i PSG, které se musí ohlížet za pravidly finanční FAIR PLAY. Manchester se ale zřejmě nebude ostýchat utratit hodně peněz. „United zaplatí za hráče více než 60 milionů eur. Mnohem víc než 60. To je skvělý obchod pro Madrid,“ píše Balague. Obchod se musí upéct už příští týden.

Na Di Maríu v Manchesteru čeká legendární číslo 7. Tohle exkluzivní numero nosily klubové legendy, jakými jsou Beckham, Cantona, Best a také Cristiano Ronaldo.

Nový kouč Van Gaal se před tiskem nijak netajil tím, že se mu Fideo nadmíru zamlouvá. „Nemáme křídla nejvyšší kvality, jakými jsou Ronaldo, Di María nebo někdo takový,“ řekl Holanďan na začátku srpna.

Přestupové období končí už za týden. Do té doby se musí vyřešit budoucnost nejen Ángela di Maríi. Na odchodu je také Sami Khedira.

Klíčová slova: di maria, manchester united

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (53 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!