Španělský tisk: Mourinho bude novým trenérem Realu Madrid

Čas 18. 05. 2010, 13:45 | Autor thjuks | Zdrojas.com, marca.com
Mourinho za Pellegriniho?
Mourinho za Pellegriniho?

Jorge Mendes, agent José Mourinha, se prý včera dohodnul na podmínkách smlouvy charismatického kouče. Nyní chybí jen podpis trenéra, který již ve středu večer přiletí do Madridu s Interem.

Deník Marce přivolává odvolání Pellegriniho už od březnového neúspěchu Realu Madrid v Lize mistrů. Dnes psal, že jeho odvolání proběhne již ve středu. To se totiž bude konat schůzka nejvyšších představitelů Realu Madrid. Pellegrini by dostal odstupné ve výši 4 milionů eur.

Mourinho prý odmítl nabídku šéfa Interu Massima Morattiho na zvýšení platu z 10 na 12 milionů eur. Mourinho je už teď čtvrtým nejlépe placeným trenérem světa.

Podle rozhlasové stanice Cadena COPE je prý Real Madrid připraven utratit toto léto 200 milionů eur, aby přerušil nadvládu Barcelony ve Španélsku.

Ačkoliv u nás by fanoušci viděli na lavičce Realu Madrid nejradši Mourinha (68% dotázaných), ve Španělsku má důvěru Pellegrini. V anketách AS i Marcy obdržel chilský trenér více než polovinu hlasů. To dokazuje, že většina španělských fans chce, aby klub získal větší stabilitu a nepokračoval v neustálých změnách herního stylu. Vždyť za posledních 7 let se v Realu Madrid vystřídalo 9 trenérů! V této době vydržel nejdéle Bernd Schuster (červen 2007 – prosinec 2008).

Mourinho by do prý Realu chtěl přivést hned trojici hráči Benfiky Lisabon – křídlo ?ngela Di Maríu, obránce David Luize a multifunkčního Fábia Coentrãa.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (81 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!