Di María a Perejo míří do Realu Madrid

Čas 05. 05. 2010, 11:56 | Autor thjuks | Zdrojgoal.com
Di María v argentinském dresu
Di María v argentinském dresu

Podle světových deníků míří Ángel Di María do Madridu. Žádané křídlo se prý už dohodlo se španělským velkoklubem na částce asi 35 milionů eur. Stejným směrem má mít namířeno i odchovanec Realu Daniel Parejo, který loni v létě odešel do Getafe.

Dlouhodobý cíl: Di María
O šikovného křídelního útočníka se Real Madrid zajímá již tři roky. Argentinec, který je širším členem Maradonova reprezentačního výběru, letos v únoru oslavil dvaadvacáté narozeniny. Pro Benficu je Di María v letošní sezoně stěžejním hráčem. V sezoně vstřelil celkem 9 branek a v lize si připsal 11 asistencí. Fotbalovou Evropu zaujal hlavně výkony v Evropské lize, ve které jeho mužstvo vypadlo ve čtvtfinále.

Podle zpráv argentinského deníku Ole si žádaný křídelník vybral Real Madrid před kluby jako Chelsea, Manchester City a také Manchester United, který v něm viděl náhradu za Ryana Giggse.

 Cena Argentince se pohybuje mezi 40-50 miliony eur, ale Real Madrid má za hráče zaplatit něco kolem 35 milionů eur.

 Di Maríův agent je Jorge Mendes, člověk, který v loni pomohl dotáhnout přestup jeho dalšího svěřence - Cristiana Ronalda. Další zajímavostí je, že další údajný cíl Realu, José Mourinho, má stejného agenta.

 

Parejo zpět domů
Deník Marca přišel se zprávou, že Real Madrid se chystá zpět získat svého odchovance Daniela Pareja, kterého na konci loňské sezony prodal do Getafe.

Mladý záložník byl ve své době považován za velký příslib do budoucna, ale neprosadil se v prvním týmu. Aby jeho talent nevyšel vniveč, v loni přestoupil za 3 miliony eur do Getefe, nicméně s klauzulí, že se může zpět vykoupit za 5 milionů eur. 21letý Parejo by se měl stát nástupcem Gutiho, který podle všeho po sezoně odejde do zahraničí.

V letošní sezoně vstřelil Perejo svému mateřskému klubu v zápasu v Getafe po kontroverzním střetu s Ikerem Casillasem.

 

Budou v příští sezoně nosit bílý dres tři noví mladíci Canales, Di María a Parejo?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (48 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!