BLOG: Proč je Morata tolik kritizovaný?

Čas 04. 04. 2014, 09:13 | Autor redakce
Alvaro Morata
Alvaro Morata

Kritizování Alvara Moraty čtu skoro každé utkání, ve kterém nastoupí. Myslím, že je to nemístné. To opravdu fanoušci Realu zapomínají na to, co se mu podařilo? Nebo na to, že on sám toho moc nedovede, když mu nikdo nepomůže?

Běžela 75. minuta utkání Real Madrid - Dortmund. Alvaro Morata přišel na hřiště za Karima Benzemu. Do hry se dostal za rozhodnutého stavu, výkonem nezklamal.

Těžko toho po něm někdo mohl očekávat hodně. Ve chvíli, kdy hrál, měl takřka nulovou podporu od spoluhráčů. Modrič si těžko zvykal na útočnou pozici, Bale se snažil kličkovat sám. Xabi s Casemirem jsou zase defenzivní záložníci. A krajní obránci se již plně stahovali, abychom zbytečně neinkasovali. 

Dovolím si tvrdit, že Morata nebyl nejhorší na hřišti. Je pravda, že jednou zbytečně ztratil míč, když se snažil jít do plných a potom špatně přihrál. No a co? Alvaro bojoval! S jeho příchodem jsme trošku oživli a snažili se opět něco tvořit. 

Opravdu nedokážu pochopit komentáře, které se objevili na našem Facebooku. „nejhorší a nejzoufalejší hráč = Morata," snažil se do hádek pustit jeden z uživatelů. Druhý mu brzy přitakal: „Má pravdu." Opravdu nechápu. Morata to tam sám stěží uhraje, chtěl se předvést, protože nedostává prostor. Navíc bylo rozhodnuto.

To je asi tak všechno, co jsem k tomuto tématu chtěl napsat. Ne, ještě jsem si na něco vzpomněl. Všem pochybovačům jednou Morata vytře zrak. Vzpomenete si poté na můj blog...

Autorem textu je Milča7

Klíčová slova: morata

Tento článek nevyjadřuje názor celé redakce ale pouze konkrétního autora.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (56 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!