Speciální AKCE pro fanoušky: Sleva 40 % na dresy, trenky i štulpny Realu Madrid

Čas 04. 05. 2021, 10:47 | Autor redakce
Dresy Realu Madrid pro sezonu 2020/2021
Dresy Realu Madrid pro sezonu 2020/2021

Partner portálu BilyBalet.cz, největší český fanshop Fan-shop.cz, si připravil speciální akci. Aktuálně si tak můžete pořídit dres Realu Madrid pro sezonu 2020/2021 se slevou 40 %. Kromě dresů jsou v nabídce za akční cenu také trenky a štulpny. Je libo kompletní set?

Je jasné, že každý Madridista se již těší na sadu dresů Realu pro novou sezonu. Právě nyní ale nastává skvělá příležitost na nákup dresu či kompletního setu z aktuální sezony. Jelikož ročník 2020/2021 již míří do svého finiše, tradičně se objevují velké slevy a speciální ceny.

Fan-shop.cz vymyslel dokonce unikátní slevu 40 % na všechny dresy, trenky a štulpny Realu Madrid.

Chci slevu na dres »

V nabídce najdete originální domácí bílý dres, venkovní růžový i třetí zelenou sadu. Velikosti jsou již bohužel vzhledem k výhodné ceně omezené, proto by zájemci již neměli příliš váhat.

Pokud navíc nakoupíte nad 1 500 Kč, můžete využít dopravu zdarma až k vám domů.

Fan-shop.cz je dlouhodobě největším a nejlepším českým fanshopem. Proto jsme rádi, že je partnerem portálu BilyBalet.cz. Pro naše uživatele již brzy odtajníme speciální akce.

Obchod samozřejmě nabízí mnohem více produktů Realu Madrid. Ať už jde o další oblečení, šály, batohy, školní potřeby, plakáty, hrnky či sklenice a mnoho dalšího.

Prohlédnout nabídku »

Komentáře fanoušků

Zatím nikdo se nezapojil do diskuze. Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!