Nuevo BilyBalet.cz 1. část: Nový ráj přestupů a spekulací i vyladěný stadion s Valdebebas

Čas 03. 05. 2021, 14:25 | Autor podvinho
Nuevo BilyBalet.cz
Nuevo BilyBalet.cz

Portál BilyBalet.cz pokračuje ve své snaze poskytnout českým a slovenským fanouškům Realu Madrid maximální servis a komfort. Mnoho se toho za poslední dobu událo a vylepšilo, ještě více věcí je ovšem v plánu. Abyste o nich měli přehled, je tady seriál s názvem Nuevo BilyBalet.cz.

V článcích Nuevo BilyBalet.cz bychom chtěli naše čtenáře informovat o provedených i plánovaných novinkách a vylepšeních na našem portálu. Pokud půjde vše podle plánu, do soutěžní sezony 2021/2022 půjdeme s modernějším designem webu a spoustou novinek, které uživatelé jistě ocení.

Domov přestupů i spekulací

Je jasné, že přestupy a přestupové spekulace patří mezi to nejzajímavější mimo 90 minut na trávníku. Novináři přinášejí prakticky denně další a další informace o tom, kdo by mohl do Realu Madrid přijít, kdo by měl naopak odejít nebo třeba který hráč má blízko (či daleko) k prodloužení smlouvy.

Proto jsme vytvořili sekci Přestupy Realu Madrid, ve které najdeš vše důležité ohledně přestupů:

1. Aktuální informace o přestupech (články)
2. Přehled uskutečněných přestupů po sezonách (postupně doplňujeme)
3. Rekordy a zajímavosti ohledně přestupů Realu

Do budoucna plánujeme tuto sekci ještě vylepšit, například o krátké zprávy ze sociálních sítí. Věříme, že se stane tvojí oblíbenou stránkou, na kterou se budeš rád vracet.

Vše o přestupech »


Santiago Bernabéu a Valdebebas

Modernizací a aktualizací prošly další dvě důležité sekce. Tou první je stadion Santiago Bernabéu, který je chloubou Realu Madrid a tomu staré zpracování vůbec neodpovídalo. V nové sekci najdeš základní informace o chrámu Realu, jeho příběh i spoustu zajímavostí a samozřejmě krásné fotky.

Santiago Bernabéu »


Nový kabát pak dostalo také tréninkové centrum Ciudad Real Madrid, známé rovněž jako Real Madrid City nebo Valdebebas. V sekci se dozvíš o všem, co je součástí rozlehlého komplexu, který slouží A týmu a také kompletní akademii Realu či basketbalistům.

Ciudad Real Madrid »


Další plány

Na řadě je hned několik dalších sekcí, které budeme postupně vylepšovat a aktualizovat. Ať už jde o servis fanouškům nebo třeba historii Realu Madrid. Všechny budou již v novém designu, který je plně responzivní a uživatelsky příjemný jak na počítači, tak na mobilu nebo tabletu.

Zároveň probíhají zatím „neviditelné“ úpravy hlavní strany webu, kterou také čeká modernizace.

A nebyli bychom to my, abychom nechystali také několik nových projektů. Ten vůbec největší spustíme již během léta a můžu za všechny říct, že to bude pecka. Aktuálně pracujeme také na 2. čísle magazínu Real v srdci, které vyjde dle plánu 1. června. Těšit se můžete i na nové podcasty či články.

Teď je řada na tobě! Napiš nám do komentářů, co na nové sekce říkáš a co bys vylepšil na portálu BilyBalet.cz ty. Za každou zpětnou vazbu jsme moc rádi.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!