FIFA novinky: Ve hře jsou k dispozici legendy v čele s Butragueñem! Jakou zvolit taktiku?

Čas 22. 02. 2021, 11:33 | Autor Syky
FIFA novinky - Sergio Ramos v týmu TOTY
FIFA novinky - Sergio Ramos v týmu TOTY

Team of the Year je minulostí, a tak nastal ve FIFA 2021 čas na další dlouho očekávané promo! V pátek 19. 2. se spustila druhá várka Icon Swapů a společně s tím byla do FUTu přidána první polovina Icon Moments karet – nejlepších možných verzí ikon.

Vítejte u prvního článku z rubriky FIFA novinky, kde se autor Syky věnuje novinkám z oblíbené hry a to především z módu FUT - FIFA Ultimate Team. Hrajete také? Pochlubte se nám v komentářích!


FUT21 Výměny ikon (zdroj: EA Sports)

Stejně jako při Icon Swaps 1 (výměny ikon) přináší i druhá várka kombinaci unikátních hráčských balíčků (25x 81+, 25x 82+, 25x 83+), Icon packů a ikon samotných. Největším lákadlem je především Prime or Moments Icon Pack, který nám zaručuje nejlepší nebo druhou nejlepší možnou verzi ikony, a to včetně těch karet na trhu téměř nedostupných – Ronaldo, Ronaldinho, Gullit, Cruyff, Eusebio a další.

Na tuto parádu je však potřeba 16 tokenů, což znamená, že si balíček nebudete moct otevřít dříve než na konci března. EA totiž pokračuje v trendu nastoleném již během FUT20, což znamená, že i tentokrát je celkový počet 18 získatelných tokenů rozdělen na 2 části.

Co vybrat?

Těžká otázka bez správné odpovědi!

Líbí se ti některá z 6 ikon, které si můžeš rovnou vzít? Fajn, jdi do ní. Pravda je ale taková, že ani tentokrát se EA nerozhodla dopřát FUT komunitě výběr z ikon, které by v našich týmech vydržely až do konce hry.

Objektivně nejlepší hodnotu mají paradoxně balíčky bez ikon – 25x 81+, 25x 82+, 25x 83+. Díky nim si zaplníte svůj klub kartami s vysokým ratingem, které můžete použít do různých SBCček (VTM), a museli byste mít opravdu velikou smůlu, abyste netrefili alespoň jednu TOP kartu!

PRO TIP: Tyto balíčky otevřete, když bude probíhat nějaká promoakce!

Ale pokud jsi blázen jako já, tak si tokeny pošetříš na již zmiňovaný Prime or Moments Icon Pack. Tomu vzrušení při otevírání takového balíčku se ve světě FUTu prostě nic nevyrovná!

Real Madrid & FUT21

Jednou z šesti ikon, které si můžeš v rámci Icon Swapů vybrat, je i legenda Realu – Emilio Butragueño! Jeho rychlost v kombinaci s pětihvězdičkovou slabou nohou z něj dělá super nebezpečnou zbraň do útoku tvého ultimate teamu. Jediným mínusem jsou tříhvězdičkové skilly, takže pokud si svoji hru zakládáš na parádičkách s míčem, tak si „Butru“ zas tolik neužiješ.

V minulých týdnech dostali svoje speciální karty Sergio Ramos (TOTY) a Andriy Lunin (Future Stars). Ramosova TOTY karta z něj dělá, zaslouženě, jednoho z nejlepších stoperů ve hře, čemuž odpovídá i cenovka necelé 2 miliony na Playstationu.

Linknout ho do týmu však není vůbec problém, protože základní zlatá karta Ferlanda Mendyho i Raphaëla Varana pořád patří k těm nejhratelnějším kartám. A když už si pořídíš TOTY Ramose, kup si k němu i Future Stars Lunina, protože proč prostě ne?!

To je pro dnes vše! Hala Madrid, FUT21 y nada mas!

Komentáře fanoušků

Zatím nikdo se nezapojil do diskuze. Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!