Výzva čtenářům BilyBalet.cz: Vraťme diskuzím úroveň hodnou značky Realu Madrid!

Čas 25. 04. 2019, 10:40 | Autor podvinho
BilyBalet.cz
BilyBalet.cz

Jako Madridistas, kteří se už mnoho let starají o web BilyBalet.cz, přicházíme s velkou prosbou na všechny čtenáře našeho portálu. Pojďme společně zlepšit diskuze pod články! Jedině, pokud každý začne sám od sebe, můžeme dosáhnout výsledku, který se nám bude všem líbit.

Na začátek je potřeba říct, že diskuze na internetu jsou obecně problematickou věcí. Anonymita online světa dělá z mnohých „borce“ a nevyhneme se ani lidem, kteří se prostě jen nudí... To nezměníme.

Co ale změnit můžeme, je naše prostředí. Pokud na podobná individua nebude nikdo reagovat, přestane je to bavit. A ještě lepší bude, když takový příspěvek zapadne mezi kupou kvalitních, kde lidé diskutují.

To je přece základ - diskuze. Každý může mít svůj názor. Každý ho naopak může kritizovat. Pokud je to slušnou formou, je právě taková diskuze tím, proč na web píšeme. Proč si to sami kazit?

Ban není spásou lidstva

Často v diskuzích voláte po banech tomu a tomu. My bohužel nemáme čas pročítat všechny diskuze. Raději svou energii věnujeme do článků a do tvorby webu. Možná se to nezdá, ale už to žere sakra hodně našeho volného času.

Pokud nás někdo upozorní, jakmile budeme moct, podíváme se na to a v případě skutečných prohřešků viníka zabanujeme. Problém je, že na sebe často útočí lidé, co si vzájemně nemají co vyčítat.

Nechceme banovat fanoušky Realu Madrid, kteří prostě jednou uletí. Každému se to může stát. Tady je ale hlavní poselství tohoto apelu: Začni od sebe! Právě ty nám můžeš pomoci.

Pokud někdo přijde do diskuze provokovat nebo nadávat, nechovej se jako on. Spousta z vás volá po banech tomu a tomu, ale pak sami nadávají, píšou příspěvky k nepatřičním tématům, útočí a prostě obecně porušují pravidla webu.

Přijmeš tuto výzvu? Pojďme společně diskuzím vrátit úroveň!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (186 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!